Lelum.pl

Fot: instagram.com

Brat Meghan Markle udzielił wywiadu. „Jest samolubna i okrutna”

14 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Brat Meghan Markle udzielił wywiadu, w którym oskarżył żonę księcia Harry’ego o bycie samolubną i okrutną. Skąd takie ostre słowa? Znamy szczegóły.

Brat Meghan Markle udzielił wywiadu, w którym oskarżył żonę księcia Harry’ego o bycie samolubną i okrutną. Skąd takie ostre słowa? Znamy szczegóły.

Wygląda na to, że Meghan Markle nie ma łatwego życia. Od kiedy została żoną księcia Harrego, wszystkie media śledzą każdy ich krok. Niestety nie zawsze informacje, które zostają upublicznione, są miłe. Tym razem brat Meghan postanowił oczerniać ją w mediach. Czy jej rodzina, w końcu da jej spokój?

Co powiedział brat Meghan Markle?

W wywiadzie dla angielskiego dziennika The Mirror, brat Meghan Marke, Thomas Jr. opowiedział o bliskiej relacji Meghan ze swoim ojcem:

Przez całe życie tata umieszczał Meg na pierwszym miejscu, przede mną i moją siostrą, ale jeśli to, co mówi, jest prawdą, okazuje się, że on nadużywa swojej miłości do niej. To samolubne i okrutne. Dał jej wszystko, a w zamian dostaje tylko krzywdę.

Thomas Markle Jr. w wywiadzie dla tabloidu wspomniał również o tym, iż odkąd Meghan została żoną księcia Harry’ego zmieniła się i odcięła od ojca. Takie zachowanie brat Meghan Markle określił jako „samolubne i okrutne”.

Meghan Markle ma rodzeństwo?

Żona księcia Harry’ego ma dwójkę rodzeństwa — siostrę Samanthę i przyrodniego brata Thomasa Jr. Wydawałoby się, że rodzeństwo będzie wspierać swoją siostrę w przygotowywaniu się do życia w rodzinie królewskiej, ponieważ jak wiadomo,bycie częścią rodziny królewskiej nie jest tak łatwe i przyjemne, jak wszyscy mogą myśleć. Niestety, okazuje się, że rodzeństwo Meghan bardziej zainteresowane jest budowaniem własnej sławy piorąc rodzinne brudy w mediach.

Biografię Meghan Markle napisze jej siostra?

Ostatnio siostra Meghan, Samantha Markle zapowiedziała, iż napisze biografię swojej sławnej siostry i pokaże jej prawdziwe oblicze, które ma różnić się od cukierkowej i ułożonej osoby, jaką Meghan wydaje się być. Oczernianiem swojej siostry Samantha zaczęła zajmować się również na pełen etat na Twitterze. Czy uważacie, że brat Meghan Marke ma racje oskarżając ją? Czy uważacie, że rodzeństwo Meghan powinno prać publicznie brudy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:
brat meghan markle
brat meghan markle
brat meghan markle
ZOBACZ TEŻ:
  1. Justin Bieber – czy będzie ojcem?
  2. Małgorzata Rozenek dostała główną rolę w filmie kryminalnym? Pozazdrościła Dodzie?
  3. Nie rób TYCH rzeczy w komunikacji miejskiej. Znacie to?

źródło: kozaczek.pl, cosmopolitan.com, polki.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >
Barbara Ruppel

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]