Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Meghan Markle wyznał, co sądzi o swojej siostrze
Karol Osiński
Karol Osiński 09.08.2021 19:51

Brat Meghan Markle wyznał, co sądzi o swojej siostrze

Meghan Markle
fot.By Genevieve – https://www.flickr.com/photos/genevieve719/8385241091/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63219909

Przyrodni brat Meghan Markle, Thomas Markle Jr wyznał, co dokładnie o niej myśli. 55-latek pojawił się w australijskiej wersji programu Celebrity Big Brother. W trailerze reality show wspomina, że miał powiedzieć księciu Harry’emu, iż jego siostra zrujnuje mu życie.

Nie jest tajemnicą poliszynela, że Meghan Markle nie ma najlepszych stosunków ze swoją rodziną. Wszystko wskazuje na to, że szybko między nimi zgody nie będzie.

Brat Meghan Markle wypowiedział się na jej temat

Skracając sytuację rodzinną Meghan Markle wystarczy powiedzieć, że: jej ojciec regularnie gani ją w mediach, przyrodnia siostra byłej księżnej, Samantha ma zamiar opisać ich fatalną relację w swojej książce, która już wkrótce ujrzy światło dzienne, a na dodatek jej przyrodni brat niekoniecznie pozytywnie wypowiada się publicznie na temat jej relacji z mężem.

Była księżna Sussexu nie widuje się z Thomasem od 2011 roku i prawdopodobnie jeszcze długo do takiego spotkania nie dojdzie. Gwiazda nie zaprosiła go na swoje wesele, a on przy okazji australijskiej wersji programu Celebrity Big Brother zaczyna wypowiadać sie na temat księcia Harry’ego.

Jestem bratem Meghan Markle. Powiedziałem księciu Harry’emu, że zrujnuje mu życie. Jest bardzo płytka – mówi Thomas Markle Jr w trailerze wspomnianego reality show.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To nie pierwszy przytyk, jaki prawi w stronę swojej siostry. Przed jej ślubem wysłał list do księcia Harry’ego, by ten wycofał się, póki ma jeszcze okazję, oraz że nie jest to odpowiednia partnerka dla niego. Niejednokrotnie nazywał swoją siostrę zarozumiałą lub fałszywą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: pudelek.pl