Brigitte Macron znowu przykuła uwagę paparazzich. Tym razem 67-letnia żona prezydenta Francji została przyłapana podczas letniego wypoczynku na jachcie, po którym dumnie paradowała w stroju kąpielowym, który odsłaniał naprawdę wiele. Na zdjęciach, które trafiły do sieci widać niemal każdy szczegół ciała pierwszej damy.  

Brigitte Macron wzbudzała sporo kontrowersji jeszcze zanim została pierwszą damą, a opinię publiczną szczególnie zainteresował fakt, że Emmanuel Macron, obecny prezydent Francji jak i wybranek kobiety, poznał swoją przyszłą żonę gdy był uczniem szkoły, w której pracowała jako nauczyciela. Co ciekawe, chodził do jednej klasy z jednym z jej dzieci. Teraz sieć obiegły zdjęcia 67-latki w kostiumie kąpielowym. Co za widok.

Brigitte Macron w stroju kąpielowym

Brigitte Macron i Emmanuel Macron również postanowili skorzystać z wakacji i wybrali się na szybki urlop. Jak się okazuje, para prezydencka została dostrzeżona niedaleko francuskiej wyspy Porquerolles, gdzie 42-letni Emmanuel Macron szalał na motorówce. Jednak to nie jego wodne popisy, a ciało jego małżonki zrobiło na paparazzi prawdziwe wrażenie.

Tak też w mediach społecznościowych, na profilu, który zrzesza fanów prezydenckiej pary, pojawiły się zdjęcia przedstawiające Brigitte Macron w stroju kąpielowym. Jak się okazuje, pierwsza dama Francji w przeciwieństwie do męża wolała wylegiwać się na słońcu, ale za to w jakim stylu!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Nagle wypłynęły największe sekrety Agaty Dudy. Osoba z jej otoczenia zaczęła mówić i ujawniła całą prawdę
  2. Cały szpital zamknięty. Zakażenie wśród personelu

Brigitte Macron zachwyca formą 

Trzeba przyznać, że formy Brigitte Macron może pozazdrościć niejedna kobieta. Klasyczny granatowy, jednoczęściowy strój kąpielowy z mocno wyciętymi plecami doskonale podkreślił kształty żony prezydenta Francji i pokazał każdy fragment jej ciała. 67-latka wygląda zjawiskowo. Zgadzacie się z nami?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Brigitte et Emmanuel Macron (@lesmacron)

 Brigitte Macron i Emmanuel Macron zostali przyłapani na jachcie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Brigitte et Emmanuel Macron (@lesmacron)

 67-letnia żona prezydenta Francji wygląda zjawiskowo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczekiwana dymisja w rządzie. Wydano oświadczenie
  2. Zapadła ostateczna decyzja, „The Voice of Poland” przejdzie rewolucję? Nagle zmieniono zasady, widzowie będą zdezorientowani
  3. Andrzej Duda podjął ostateczną decyzję. Wielu będzie rozczarowanych
  4. Od samego rana Polsat przekazuje fatalne informacje. Polacy muszą dziś uważać
  5. Ekspresowe racuchy z jabłkami. Niebiański smak dzieciństwa, przepis jak za dawnych lat
  6. Kontrowersje wokół śmierci emerytki, miała zadławić się jedzeniem. Przed śmiercią zmieniła testament, sprawą żyje całe Podhale

źródło: plotek.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.