Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wokalistka rzekomo sama zgłosiła się po pomoc. Wspiera ją były mąż, a fani chwalą za odwagę. Co się stało gwieździe pop? 

Co się stało największej gwieździe pop na świecie? Wszyscy pamiętamy jej przerażające załamanie nerwowe z 2007 roku. Podczas gdy świat piosenkarki rozpadał się na kawałki, media otwarcie z niej szydziły. Zupełnie inaczej jest dziś: fani Britney Spears wspierają ją w trudnych chwilach. Dlaczego piosenkarka wylądowała w szpitalu?

Dlaczego Britney Spears jest w szpitalu psychiatrycznym?

Pogorszony stan zdrowia psychicznego wokalistki wynika z choroby jej ukochanego ojca — Jamie Spears niedawno musiał przejść poważną operację okrężnicy. Britney Spears jest z tatą bardzo blisko — to on zajmował się nią, kiedy została ubezwłasnowolniona.

Na początku roku ze względu na chorobę ojca, piosenkarka odwołała swoją rezydenturę w Las Vegas, gdzie miał odbywać się jej show Britney: Doll Domination, a kilka dni temu do mediów trafiła informacja o tym, że znalazła się w prywatnej klinice psychiatrycznej. Jej były mąż, Kevin Federline, pod którego opieką znajdują się obecnie ich synowie, wydał oświadczenie, w którym otwarcie wspiera Britney i chwali ją za szukanie pomocy u fachowców. Również fani dają znać o wsparciu na mediach społecznościowych.

Britney Spears w 2007 roku

Publiczne załamanie nerwowe Britney Spears przeszło do historii. 2007 rok był dla niej wyjątkowo ciężki — zmarła jej ukochana ciotka, rozwiodła się z mężem, a sąd odebrał jej prawa do opieki nad synami. Gwiazda cierpiała także z powodu uzależnienia od narkotyków i alkoholu i nie była w stanie poradzić sobie ze skierowanym na nią wzrokiem całego świata.

Jeszcze ledwo ponad dekadę temu opinia publiczna nie miała  zrozumienia dla problemów zdrowia psychicznego. Ludzie kpili z Britney nazywając ją wariatką, a media otwarcie wyśmiewały się z chorej wokalistki. Na szczęście dziś sprawy wyglądają już zupełnie inaczej i wokalistka może liczyć na wsparcie fanów i bliskich. Miejmy nadzieję, że Britney Spears, która potrzebuje obecnie czasu dla siebie niedługo wróci do koncertowania – tym razem w pełni sił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

britney spears
instagram.com/britneyspears

Ostatni post Britney na instagramie nawołuje do dbania o zdrowie psychiczne.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie grał Filip Pławiak? Filmografia 29-latka jest imponująca
Następny artykułNa co pójść do kina w weekend? Te filmy musisz zobaczyć
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.