Brwi tej kobiety od razu przyciągają wzrok. Dzięki nim wyróżnia się z tłumu i choć kiedyś miała z tym ogromny problem, dziś nosi je na twarzy z dumą. Może być naprawdę dużą inspiracją dla innych!

Odważenie się na wygląd, który tak bardzo zwraca uwagę, wymaga sporej odwagi, w społeczeństwie, w jakim żyjemy. W idealnym świecie każdy mógłby wyglądać tak, jak wygląda i nie przejmować się oceną ze strony innych, jednak rzeczywistość niestety taka nie jest. Dlatego tym bardziej podziwiamy brwi tej dziewczyny!

Nietypowe brwi

Sophia Hadjpanteli zawsze miała monobrew. Jej rodzina pochodzi z Cypru, gdzie bujne owłosienie to nic nadzwyczajnego. Dosyć szybko i brutalnie została uświadomiona, że jej brwi wyglądają nietypowo. Kiedy była dzieckiem, nie zwracała na to uwagi, jednak dzieci w szkole potrafiły być okrutne. Wtedy zrozumiała, że wygląda inaczej od rówieśników. 

 

Jednak Sophia ma niezwykle silny charakter. Zamiast próbować dopasować swoją monobrew do panujących standardów piękna, kobieta postanowiła zrobić z niej swój atut. Jeśli do tej pory rzucała się w oczy, teraz miała jeszcze bardziej zwracać uwagę. Kobieta zaczęła farbować ją na jeszcze ciemniejszy kolor i eksponować na zdjęciach.

Sophia jest dumna z brwi

Obecnie Sophia jest modelką. Jej nietypowy wygląd jest zdecydowanym atutem, kiedy poszukiwany jest ktoś, kto zwraca uwagę i przyciąga wzrok. Dziewczyna dawno ma już za sobą czasy, w których mogłaby wstydzić się swoich niezwykłych brwi.

Kobieta uważa, że nie każdy musi myśleć, że jest piękna. Jednak to, jak wygląda to tylko i wyłącznie jej sprawa. Fakt, że komuś się nie podoba, nie powinien w żaden sposób sprawiać, że kobieta będzie się do tego dostosowywać! Brawo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brwi
instagram.com/sophiahadjipanteli

Swoją wadę zmieniła w największą zaletę.

brwi
instagram.com/sophiahadjipanteli

Sophia jest modelką.

brwi
instagram.com/sophiahadjipanteli

Dziewczyna kocha swój wygląd!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  3. Jest wolna, nie współżyła z nikim, a zaszła w ciążę. Przypadek, który zdarza się raz na milion
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródła: popularne.pl, instagram.com/sophiahadjipanteli

Poprzedni artykułKto zastąpi Pawła Królikowskiego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jest pierwsze nazwisko
Następny artykułAwantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.