Brwi nie tylko chronią nasze oczy, ale także mają ogromny wpływ na wygląd twarzy i przekazywane emocje. Jak się okazuje, nie są to ich jedyne zalety. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, co skrywa charakter ich właściciela!

Długie rzęsy i zadbane brwi sprawiają, że nasze oczy wyglądają fenomenalnie. Co więcej, to nie tylko ozdoba. Czy wiedzieliście, że kształt brwi może powiedzieć wiele na temat naszego charakteru? Przekonajcie się! 

Kobiety, które posiadają takie brwi to prawdziwe szczęściary

Osoby, które posiadają brwi proste, znajdą rozwiązanie, by poradzić sobie w każdej sytuacji. Nigdy nie proszą nikogo o pomoc. Do wszystkiego potrafią dojść same. Zwykle charakteryzują, także osoby odporne na stres. To również ludzie, do których ciężko się zbliżyć. Przy bliższym poznaniu są ostrożne i zdystansowane. 

Brwi w kształcie łuku to oznaka kobiet upartych i wytrzymałych w dążeniu do celu. Nic nie potrafi stanąć im na przeszkodzie. Są również bardzo aktywne i przyjacielskie. Chętnie imprezują, a przy tym zabawiają wszystkich dookoła. To osoby, które są szczere i godne zaufania. Dzięki spontaniczności i wyjątkowemu poczuciu humoru ciągle otaczają się wieloma ludźmi. 

brwi
unsplash.com/@angelovisuals

Brwi opadające charakteryzują osoby wyjątkowo wrażliwe. Jeżeli znasz człowieka z takimi brwiami, doskonale wiesz, że szybko można go zranić. Dzięki temu są wspaniałymi rozmówcami i starają się unikać jakichkolwiek konfliktów.

Osoby z takimi brwiami osiągną każdy cel

Gdy czyjeś brwi są uniesione, oznacza to, że właśnie ta osoba doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków. Wszystko za sprawą wyjątkowego indywidualizmu. Doskonale organizują swoją pracę, a nawet imprezy i wyjścia na miasto. Dzięki temu te kobiety to urodzone przywódczynie!

brwi
pixabay.com, StockSnap

Panie z zakrzywionymi brwiami są z reguły poważne i godne zaufania. Chociaż mają ogromny problem z dystansowaniem się do wielu spraw, dla mężczyzn są bardzo atrakcyjne i mają tego świadomość. Jest to wynikiem wielkiej pewności siebie. To także osoby z analitycznym podejściem do życia. Podejmowanie decyzji u tych osób nie jest wcale takie proste. Muszą rozważyć wszystkie za i przeciw. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

BRWI
unsplash.com/@soroushkarimi

Nikt by nie pomyślał, że z kształtu brwi można wyczytać tyle o człowieku.

brwi
unsplash.com/@elzashimpf

Kobiety o prostych brwiach poradzą sobie z każdym problemem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polska sieciówka do likwidacji. Symboliczny koniec w ostatni weekend listopada
  2. Mąż zmienił życie Marysi w piekło. „Jesteś obrzydliwym nieudacznikiem, won do kuchni”
  3. Babcia przebywała w domu starców. Ukryta kamera nagrała, co robi jej pielęgniarz
  4. Przeklinasz? Naukowcy udowodnili, że takie osoby są silne i dużo bardziej godne zaufania
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: jestpozytywnie.pl

Poprzedni artykułRoksana Węgiel ma na koncie kolejny sukces! Czy nowy projekt 14-latki ma szansę przebić Kim Kardashian?
Następny artykułTomasz Kammel nie poprowadzi „Dance dance dance”. Wiadomo, kto go zastąpi
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.