Brwi stanowią ramę i oprawę naszych oczu. Okazuje się, że ich odpowiednia stylizacja i makijaż może być naszą największą ozdobą. Potrafią zupełnie zmienić kształt twarzy oraz dodać jej charakteru i zadziornego wyglądu. Światowe trendy, które jakiś czas temu podbiły Instagram, wywołały poruszenie. Jedni są zachwyceni, a inni całkowicie przerażeni.

Regulacja brwi jest niebywale ważnym elementem, który pozwala całkowicie zmienić wygląd i wyraz naszej twarzy. Światowej sławy makijażyści dokładają wszelkich starań, by w każdym sezonie zachwycać nowymi, a tym samym coraz bardziej wymyślnymi trendami w ich stylizacji. Okazuje się, że perfekcyjnie wyregulowane i umalowane brewki raz na zawsze odchodzą w zapomnienie. Zostały zastąpione metodami, których najprawdopodobniej nigdy byście się nie spodziewały.

Brwi, które stały się światowym trendem

Trendy w stylizacji brwi zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Jeszcze całkiem niedawno za sprawą Kylie Jenner panowała moda na mocno podkreślone i wyraziste włoski. Te z nas, które próbowały je odwzorować, z pewnością na własnej skórze przekonały się, że jest to nie lada wyczyn, który wymaga perfekcji, wprawionej ręki, a także właściwych produktów.

Brwi
instagram.com @stella.s.makeup

Jednak nic nie wskazuje na to, że teraz prym wiodło będzie ich naturalne wydanie. Wręcz przeciwnie. Instagram przepełniony jest zdjęciami przerysowanych, fikuśnych, a niekiedy nawet ozdobionych brwi. Obok takiej stylizacji nie sposób jest przejść obojętnie. Co prawda, na ten moment niewiele z nas jest na tyle odważnych, aby wyjść w nich na ulicę. Na razie cieszą (a niekiedy szokują i obrzydzają) tylko i wyłącznie w sieci. Każdy kolejny kadr ukazujący najmodniejsze stylizacje spotyka się z ogromnym odzewem internautów.

Jak jest najmodniejsza stylizacja brwi?

W tym przypadku możliwości jest naprawdę sporo. Co powiesz na smocze lub pawie brwi? Jeśli te opcje nie do końca do ciebie przemawiają, możliwe jest jeszcze stworzenie warkoczy, błyskawicy, a nawet znaczka, który do tej pory kojarzył się tylko i wyłącznie ze sportową marką Nike.

Najłatwiejszym sposobem na zauważenie jest zrobienie czegoś nowego, czego nikt inny nie robi– komentuje najnowsze trendy Alyssa Anderson, makijażystka oraz menedżer ds. marketingu kreatywnego w Anastasia Beverly Hills.

Najwyższa pora skończyć więc z ograniczeniami i raz na zawsze odrzucić myślenie, że czegoś nie wypada zrobić. Spojrzenia innych ludzi są najlepszym dowodem na to, że w końcu udało nam się wyjść z tłumu i brylować wyglądem niczym prawdziwa gwiazda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Brwi
instagram.com @erosmua

Brwi z zaplecionymi warkoczami to jeden z najbardziej pożądanych trendów. 

Brwi
instagram.com @sofiepeterseen

Obok takiej oprawy oczu nie da się przejść obojętnie. 

Brwi
instagram.com @bronya_h

Nie ulega wątpliwości, że to wydanie brwi zostało stworzone z myślą o Świętach Bożego Narodzenia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Najbrzydsze stopy gwiazd. 10 zdjęć, które mogą się śnić po nocach
  3. Sędzina rozpoznaje w skazanym szkolnego przyjaciela. Przed ogłoszeniem wyroku zadaje mu jedno pytanie
  4. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat
Poprzedni artykułInternauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona ze sobą zrobiła?”
Następny artykułZagrał Wesołego Romka w „Misiu”, zmagał się z nałogiem. Odszedł w okrutnych okolicznościach w 1997
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.