Brytyjski kot na „zdradę” swojego pana zareagował w sposób, który sprawił, że wszyscy Internauci się w nim zakochali. Nie da się powstrzymać śmiechu, kiedy patrzy się na wzrok, którym dorosły kot mierzy swojego właściciela, gdy ten bawi się z nowo otrzymanym kociątkiem. Na pewno mu tego nie zapomni.

Koty, chociażby nie wiadomo jak spokojne, zawsze będą odczuwały potrzebę upewnienia się, że ich terytorium jest tylko ich. To samo dotyczy „ich” ludzi. Tak więc na pojawienie się w domu nowego zwierzęcia, dziecka albo czasem nawet przedmiotu mogą zareagować w sposób dosyć nieprzewidywalny. Tak właśnie zachował się ten brytyjski kot.

Poczuł się zdradzony

Mężczyzna posiadający już dorosłego zwierzaka, jakim jest jego brytyjski kot, dostał niedawno małe kociątko. Kiedy właściciel bawił się z podekscytowanym maleństwem, starsze zwierzę siedziało za jego plecami, a na jego pyszczku malowały się emocje tak wyraziste, jakby był on człowiekiem. 

brytyjski kot
twitter.com/MerielMyers

Brytyjski kot jest naprawdę oburzony!

Dorosły kot przygląda się w zdumieniu właścicielowi bawiącemu się z kociątkiem, a jego reakcja jest tym podkreślona dzięki zoomowi, zastosowanemu przez osobę, która go nagrywa. Z szeroko otwartymi oczami kot wychyla się do tyłu, jakby mówił, zszokowany „I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”, a potem oskarżycielsko spogląda na małego rywala.

Jaki charakter ma brytyjski kot?

Brytyjski kot ma spokojny, przyjacielski charakter. Wśród treserów ta rasa jest uwielbiana, ponieważ charakteryzuje się ogromnym przywiązaniem do swoich opiekunów oraz chęcią wykonywania ich poleceń. Ta rasa jest bardzo inteligenta, pogodna i nie wymaga ciągłego zwracania na nią uwagi.

Oczywiście, pod uwagę trzeba wziąć tutaj też temperament poszczególnych osobników, bo tak samo, jak ludzie, koty również mają swoje upodobania, których się trzymają. Jednak koty brytyjskie to prawdziwi dżentelmeni, w końcu pochodzenie zobowiązuje. Przy nich nie musimy się obawiać o pozrywane firanki czy przewróconą choinkę, są na to zbyt dystyngowane.

ZOBACZ REAKCJĘ TEGO KOTA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Buldog po raz pierwszy widzi swoje odbicie w lustrze. Jego reakcja jest zaskakująca
  3. Dwóch motocyklistów znalazło transporter na odludziu. Długo nie zapomną widoku ze środka
  4. Tygrysy w poznańskim ZOO są w ciężkim stanie. Ruszyła zbiórka, każdy może pomóc
  5. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  6. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał

źródła: kociesprawy.pl, twitter.com/MerielMyers

Poprzedni artykułNajlepsze filmy o psach. Top 10 filmów, które wzruszają do łez
Następny artykułPiękna aktorka opublikowała zdjęcie ze zmasakrowaną twarzą. Fani oskarżają ją o promowanie przemocy
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego