Buda dla psa na sylwestra, która wyciszy hałas fajerwerków- czy to jest w ogóle możliwe? Oczywiście! Żyjemy w czasach, które zapoczątkowały zwierzęcą rewolucję: kawiarnie specjalne dla psów, kosmetyczka, utrzymująca naszych czworonożnych pupili w najlepszym porządku czy specjalne parki dla futrzanych ulubieńców. Teraz nadszedł czas na niesamowite domki, skrojone na miarę psiego spokoju! 

Buda dla psa na sylwestra to zupełna nowość na rynku. Chociaż jest zaprojektowana przez ludzi, ma służyć naszym czworonożnym przyjaciołom do jak najlepszego zagłuszania nocnych zabaw, oczywiście, hucznie wyprawianych przez tych pierwszych. Do tej pory trudny czas nowego roku może stać się dzięki technologii początkiem nowego ruchu na rzecz komfortu pupili!

Buda dla psa na sylwestra  

Masz w pamięci obrazek sprzed kilku lat: idziecie ze znajomymi na jedną z największych imprez na świeżym powietrzu. Jest to duże miasto, dlatego przewiedziano mnóstwo atrakcji, by rozgrzać publiczność: szczególnie ciekawy wydaje się pokaz fajerwerków. O północy mnóstwo kolorów i hałasu zaczyna budzić zimne, wieczorne niebo. Dla ciebie to rozrywka najwyższych lotów, dla twojego pupila to kolejna nieprzespana noc. Za strachu, a nie zabawy. 

Z racji na ten fakt, inżynierowie marki samochodów Ford wyszli z pewną inicjatywą. Jest to innowacyjna buda dla psa, mogąca uratować niejedne zwierzęce uszy i serce, które na dźwięk wystrzału niemalże wyskakują z ciała.

Innowacyjna technologia   

Dlaczego postanowiono skonstruować specjalny domek dla czworonożnych towarzyszy? Słuch psa jest czterokrotnie delikatniejszy od ludzkiego zmysłu, co powoduje wyłapywanie najdelikatniejszych dźwięków przez zwierzaka. Cicha buda, bo tak nazywa się nowy pomysł technologów, została oparta o psi domek, jakich wiele w naszych ogródkach. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ma się jednak różnić od tradycyjnej budy kilkoma detalami: przede wszystkim uwzględniono w nim najnowszy system Active Noise Control. Jak działa ta skomplikowane hasło?

Wbrew pozorom, nazewnictwo jest łatwe do wytłumaczenia. Audio wyłapuje ciężkie dźwięki, a w ramach wyciszającej membrany oddaje łaskawe dla uszu zwierzaka szmery. Ciekawa buda dla psa na sylwestra jest oprócz tego wyposażona w automatyczne drzwi oraz klimatyzację, dzięki czemu komfort futrzanego ulubieńca pozostaje na najwyższym poziomie.

Buda dla psa na sylwestra kształt   

Konstrukcja takiego domku jest równie niecodzienna, jak znajdujące się w niej rozwiązanie techniczne. Szkielet jest wyposażony w antywibracyjną powierzchnię, która zapewnia skuteczne wytłumienie pomieszczenia.  

Producent wykorzystał techniczne niuanse z samochodu SUV i Ford Edge, które na co dzień są flagowymi produktami marki. Mamy nadzieję, że prototyp budy zapewni sobie miejsce w psiej historii!

Buda dla psa na sylwestra- ZOBACZ ZDJĘCIA:  

buda dla psa na sylwestra
screen Ford/ Youtube 

Buda dla psa na sylwestra jest wyposażona w innowacyjne technologie. 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.