Buldog to pies, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością! Pieski te są przede wszystkim przesłodkie, a swoją nietypową urodą potrafią rozbawić niejednego człowieka. Piesek, którego możemy zobaczyć na filmiku ma jeszcze jeden dodatkowy talent!

Chyba każdy zdołał zauważyć, że buldogi to małe, sympatyczne pieski, które za pomocą swojego uroku, a także przyjaznego usposobienia potrafią przekonać do siebie każdego, kto kocha zwierzęta. Te z natury wesołe psy są nie tylko wesołe, ale też mądre. Kto by pomyślał, że do charakterystyki akurat tej rasy będzie można zaliczyć również niesamowite poczucie rytmu!

To niesamowite co potrafi ten buldog!

Buldogi ze względu na swoje nietuzinkowe pyszczki sprawiają, że od samego patrzenia na nie pojawia się uśmiech na twarzy człowieka. Jak się okazuje, rasa ta posiada także wyjątkowe zdolności, którymi chętnie chwali się innym. Ten buldog to prawdziwe sceniczne zwierzę! Jak widzimy na załączonym filmiku potrafi zrobić naprawdę wiele, aby poprawić humor starszej Pani na wózku, a przy tym niczego się nie wstydzi!

Możemy zauważyć, że buldog ma wyjątkowe poczucie rytmu. Bez problemu buja się do przodu i do tyłu! Nie zapomina także o bioderkach, co w tańcu jest oczywiście bardzo ważne! Mobilizują go oklaski babci, którą ewidentnie rozczulił widok wesołego psiaka. Zobaczcie sami!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dog dancing for grandma???????? ???????? •Follow Us @_adograble ???? •Tag a friend???? ???? Credit: Unknown

Post udostępniony przez aDOGrable (@_adograble)

 

Jaki charakter ma buldog?

Nagranie potwierdza, że te pieski charakteryzują się ogromną miłością zarówno do starszych, jak i młodszych ludzi. To psiak wesoły, przyjazny i bardzo towarzyski.

buldog
unsplash.com

Buldog nienawidzi samotności. Świetnie czuje się w centrum uwagi. Wymaga stałego zainteresowania, a także kontaktu ze swoją rodziną. Każdy właściciel potwierdzi, że nie ma on również problemów z tolerancją. Nawiązywanie kontaktów z ludźmi i innymi pieskami to dla niego pestka. Pamiętajmy, że gdy coś dzieje się nie po jego myśli, buldog potrafi być bardzo złośliwy i zadziorny! Łatwo za to potrafią zaaklimatyzować się w nowych warunkach i nie są kłopotliwe w utrzymaniu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

buldog
Instagram.com/_adograble

Okazało się, że ten buldog ma wyjątkowe poczucie rytmu.

Buldog
pixabay.com Shutterstock

Te pieski są zazwyczaj bardzo przyjazne, a także towarzyskie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Gdy właściciel dostał kotka, dorosły brytyjski kot zareagował w niezwykły sposób i rozbawił cały internet
  3. Najlepsze filmy o psach. Top 10 filmów, które wzruszają do łez
  4. Kot uratował rodzinę przed zaczadzeniem. Gdyby nie on, nie mieliby szans na przeżycie
  5. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał
  6. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
Poprzedni artykułTata dostał SMS ze zdjęciem od tajemniczej kobiety. Gdy odpisał, życie jego syna zmieniło się całkowicie
Następny artykułBorys Szyc znów zostanie tatą! Jego narzeczona, Justyna Nagłowska, jest w ciąży
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.