Buldog angielski podbił serca internautów za sprawą swojego nietypowego wyglądu. Jeżeli kiedykolwiek wyobrażaliście sobie psa z brwiami, ten pupil na pewno wam się spodoba!

Buldog jest szóstym, najbardziej popularnym psem na świecie. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się szczególnie w Los Angeles, gdzie wiele drużyn sportowych używa go jako swojej maskotki. Ogromną sławą może pochwalić się również pewna ślicznotka z Instagrama. Madame Eyebrows ma aż ponad 120 tysięcy fanów! 

Madame Eyebrows to najsmutniejszy buldog na świecie?

Buldog angielski, który cieszy się ogromną popularnością mieszka w Niemczech. Jego znakiem rozpoznawczym są dwie szare plamki nad oczami, które wyglądają zupełnie jak brwi. Ta ślicznotka ma, także bardzo osobliwy wyraz twarzy. Niezależnie od tego, w jakim jest humorze, jej pyszczek wygląda, jakby ciągle się dąsała lub była po prostu smutna. 

buldog
https://www.instagram.com/madame_eyebrows/

Mimo swojego grymasu, Madame Eyebrows uwielbia pozować do zdjęć. Czasami ciężko stwierdzić, w jakim jest obecnie nastroju, jednak trzeba przyznać, że na niektórych fotografiach wygląda naprawdę zabawnie. 

Buldog podbija Instagram

Kiedy patrzymy na tego buldoga możemy stwierdzić, że nie czerpie on żadnej radości ze swojego życia. Jak się okazuje, jego wygląd nie ma nic wspólnego z jego rzeczywistym nastrojem. Jego właścicielka stworzyła mu profil na Instagramie, na którym możemy zobaczyć pieska podczas różnych aktywności fizycznych.

buldog
https://www.instagram.com/madame_eyebrows/

Sama właścicielka Madame Eyebrows zapewnia, że wystarczy pobyć z jej buldogiem kilka chwil, by zobaczyć, jak bardzo potrafi być szczęśliwy. Chociaż tak naprawdę to wesoły piesek, profil, na którym pupil robi niezadowolone miny, ma ponad 120 tysięcy obserwujących. Trzeba przyznać, że suczka ma problem z pokazywaniem radości na zdjęciach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

buldog
https://www.instagram.com/madame_eyebrows/

Mimo swojej smutnej miny ten buldog jest naprawdę towarzyski!

buldog
https://www.instagram.com/madame_eyebrows/

Madame Eyebrows chętnie spędza czas z ludźmi, a także innymi psami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdy straciła ukochanego psa, wysłała list do Boga. Ku zaskoczeniu wszystkich otrzymała odpowiedź
  2. Jamnik nie potrafi zasnąć bez ogromnego, pluszowego misia. Stworzyli zgrany duet [WIDEO]
  3. Zaczęła sprowadzać do domu coraz więcej bezdomnych psów. Mąż postawił jej ultimatum: albo one, albo on
  4. Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli

źródło: fabiosa.com

Poprzedni artykułJej małżeństwo rozpadło się dawno temu. Po latach kobieta znajduje na strychu straszną pamiątkę
Następny artykułSędzia Anna Maria Wesołowska ma za sobą wiele ciężkich chwil. Wyjawiła mroczny sekret sprzed lat
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.