Buldog francuski to rasa psów domowych powstała na początku XIX wieku. Od tego czasu, te przeurocze pieski nieustannie trwają u naszego boku, dotrzymując nam towarzystwa. Zwierzęta takie jak ten piesek zapewniają, że zwierzęta naprawdę mogą kochać. Jego reakcja napełne miłości słowa jego pani jest niezwykła. 

Wszyscy wiemy, że nasze psy nas kochają. Zdajemy sobie z tego sprawę, bo widzimy ich reakcje na to, jak się z nimi bawimy, czy jak po długim dniu w pracy wracamy do domu. Jednak wiedzieć to, to jedna rzecz. Sposób, w jaki zareagował ten buldog francuski to zupełnie inna kwestia!

Niezwykła reakcja psa

Buldog francuski bawił się ze swoją panią, kiedy wydarzyło się coś niezwykłego. Kobieta trzymała go właśnie na rękach, gdy powiedziała mu I love you, czyli Kocham cię. Wtedy piesek zrobił coś zupełnie niezwykłego. Odwrócił się do kobiety i odpowiedział jej, tymi samymi słowami. Wyraźnie możemy usłyszeć wypowiedziane jego głosem I love you!

Oczywiście, psy nie potrafią mówić, nawet te najbardziej inteligentne. Jak więc to możliwe, że ten buldog francuski powiedział swojej pani, że ją kocha? Zwierzęta, co widzimy szczególnie w przypadku papug, potrafią naśladować wydawane przez ludzi odgłosy!

Dla kogo buldog francuski?

Buldog francuski to nie pies dla każdego. Przede wszystkim, nie powinien kupować go nikt, kto nie będzie miał dla niego wystarczająco dużo czasu. Te zwierzęta, jak wiele innych psów-towarzyszy, nie znosi rozłąki z człowiekiem dłuższej niż kilka godzin.

Poza tym nie są szczególnie wymagające. Wymagają codziennych, krótkich spacerów, bardzo przywiązują się do właścicieli i dobrze dogadują z innymi rasami. Trzeba jednak zwracać uwagi na ich zdrowie, jako że mają tendencję do infekcji uszu. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 Słodki psiak powiedział pani, że ją kocha!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Widzisz na tym zdjęciu zwierzę? Dużo osób się poddaje, a ponoć jest banalnie proste

źródła: kochamyzwierzaki.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułJak zachęcić do zabawy leniwego kota? Proste i sprawdzone sposoby
Następny artykułZnaki zodiaku, które mają 6 zmysł. Ich nie da się oszukać, są zbyt inteligentne
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego