Buldog francuski to rasa psów domowych powstała na początku XIX wieku. Od tego czasu, te przeurocze pieski nieustannie trwają u naszego boku, dotrzymując nam towarzystwa. Zwierzęta takie jak ten piesek zapewniają, że zwierzęta naprawdę mogą kochać. Jego reakcja na pełne miłości słowa jego pani jest niezwykła. 

Wszyscy wiemy, że nasze psy nas kochają. Zdajemy sobie z tego sprawę, bo widzimy ich reakcje na to, jak się z nimi bawimy, czy jak po długim dniu w pracy wracamy do domu. Jednak wiedzieć to, to jedna rzecz. Sposób, w jaki zareagował ten buldog francuski to zupełnie inna kwestia!

Niezwykła reakcja psa

Buldog francuski bawił się ze swoją panią, kiedy wydarzyło się coś niezwykłego. Kobieta trzymała go właśnie na rękach, gdy powiedziała mu I love you, czyli Kocham cię. Wtedy piesek zrobił coś zupełnie niezwykłego. Odwrócił się do kobiety i odpowiedział jej, tymi samymi słowami. Wyraźnie możemy usłyszeć wypowiedziane jego głosem I love you!

Oczywiście, psy nie potrafią mówić, nawet te najbardziej inteligentne. Jak więc to możliwe, że ten buldog francuski powiedział swojej pani, że ją kocha? Zwierzęta, co widzimy szczególnie w przypadku papug, potrafią naśladować wydawane przez ludzi odgłosy!

  1. Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Dla kogo buldog francuski?

Buldog francuski to nie pies dla każdego. Przede wszystkim, nie powinien kupować go nikt, kto nie będzie miał dla niego wystarczająco dużo czasu. Te zwierzęta, jak wiele innych psów-towarzyszy, nie znosi rozłąki z człowiekiem dłuższej niż kilka godzin.

Poza tym nie są szczególnie wymagające. Wymagają codziennych, krótkich spacerów, bardzo przywiązują się do właścicieli i dobrze dogadują z innymi rasami. Trzeba jednak zwracać uwagi na ich zdrowie, jako że mają tendencję do infekcji uszu. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 Słodki psiak powiedział pani, że ją kocha!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żółte ostrzeżenia dla 3 województw. Sytuacja będzie dramatyczna, zacznie się już wieczorem
  2. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne

źródła: kochamyzwierzaki.pl, wikipedia.org

 

Poprzedni artykuł6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej siostra pokazała zdjęcie, które widziała tylko rodzina
Następny artykułWychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego