Nowa, wakacyjna odsłona marki BUNNY THE STAR to przede wszystkim lekkie, zwiewne sukienki i tuniki o oversizowym kroju i rozbielonej, pastelowej palecie barw, przepełnione falbanami, koronkami  oraz florystycznymi printami. 

Wszystkie wykonane z najwyższej jakości tkanin – 100% bawełna lub w połączniu z lnem, które szczególnie w okresie wakacyjnym zapewnią komfort i wygodę.

Letnia kolekcja Bunny The Star

Propozycje  BUNNY THE STAR to idealna opcja zarówno podczas wakacyjnej podróży, jak i upalnych dni spędzanych w mieście. Z kolei na wieczorne „coctail party” marka prezentuje odsłonę „lady in…pink” oraz „lady in… blue”, które dodadzą elegancji i szyku wakacyjnej swobodzie. 

Natomiast drobne ozdoby jak np. kryształki Svarowskiego, wplecione w niemal każdy element letniej garderoby BUNNY THE STAR, niczym pamiątki z podróży będą stanowiły dopełnienie każdej stylizacji… 

A Tobie jeszcze na długo będą kojarzyć się z letnią beztroską, morską przygodą i słońcem. 

Po więcej letnich inspiracji zapraszamy do butiku i showroomu marki BUNNY THE STAR przy ul. Rumianej 118 oraz ul. Mokotowskiej 28, a także do sklepu online: www.bunnythestar.com

ZOBACZ LETNIĄ KOLEKCJĘ:

Bunny The Star
Fot.materiały prasowe Bunny The Star
Bunny The Star
Fot.materiały prasowe Bunny The Star
Bunny The Star
Fot. materiały prasowe Bunny The Star
Fot. materiały prasowe Bunny the Star