Jarosław Bieniuk nie działa jak rasowy influencer, a na Instagramie publikuje raczej pod wpływem chwili. Tak też zrobił ostatnio, gdy wyszedł wraz z córką i swoją ukochaną, Zuzanną Pactwą. Po fotce widać, że dziewczyny cieszyły się wyjściem tak samo, jak były piłkarz.

Tę radość dostrzegli również internauci. W sekcji komentarzy nie brakowało wielu głosów zachwytu nad rodzinną atmosferą. Niestety, znaleźć musieli się również ci mniej życzliwi. Jeden z komentarzy mógł Bieniuka szczególnie zaboleć. Uderzał w jego partnerkę.

Jarosław Bieniuk i hejt na jego ukochaną

Na wspominanym zdjęciu kobiety życia Bieniuka, czyli Oliwia, jego córka i wspomniana wyżej Pactwa wyglądają naprawdę kwitnąco. Widać, że obydwie wyszykowały i wystroiły się na wyjście, przez co robią wrażenie. Jak się jednak okazuje, uroda Zuzanny nie trafia we wszystkie gusta. Jedna z internautek brutalnie dała o tym znać.

Partnerka masakra, koń-chłop, wybacz Jarosław, ale Ani w urodzie żadna nie dorówna — napisała użytkowniczka.

Sam Bieniuk nie odniósł się do tych słów, ale nie ma wątpliwości, że zarówno jemu, jak i jego ukochanej mogło się zrobić zwyczajnie, po ludzku przykro. W końcu ktoś zupełnie obcy zdecydował się tak zbesztać partnerkę byłego piłkarza. Na całe szczęście nikt inny się aż takim grubiaństwem się nie wykazał.

Jarosław Bieniuk szczęściarzem?

Było to za zdecydowanie więcej komentarzy, w których wygląd obydwu pań był chwalony. Oliwia była często porównywana do swojej mamy, którą powszechnie uznawano za piękną. Doceniano także urodę Pactwy oraz jej styl. Bieniuka nazywano za to szczęściarzem, biorąc pod uwagę fakt, że ma przy sobie takie kobiety.

— Miło patrzeć, jak dba Pan o swoje dziewczyny zauważa jedna z użytkowniczek.

— No Panie Jarku, cudne te Pana dziewczyny — stwierdza kolejna internautka.

— Miło widzieć szczęście w oczach, piękni i uśmiechnięci ludzie — dodaje następna z fanek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękałaby z dumy
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl