Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Był jednym z jurorów „Tańca z gwiazdami”. Co się z nim stało? Piotr Galiński wygląda teraz zupełnie inaczej
Michał Fitz
Michał Fitz 16.07.2022 12:28

Był jednym z jurorów „Tańca z gwiazdami”. Co się z nim stało? Piotr Galiński wygląda teraz zupełnie inaczej

Piotr Galiński
MATEUSZ JAGIELSKI/East News

Piotr Galiński był częścią jury, gdy „Taniec z Gwiazdami” stawał się hitem polskiej telewizji. Mężczyzna nie zabawił jednak długo w show-biznesie, choć jego temperament pozwalał mu na zrobienie sporej kariery. Nie uwierzycie, czym teraz zajmuje się choreograf.

Poza tańcem ma on bowiem jeszcze kilka pasji. Jednej z nich oddał się po całości. Ostatnio opowiedział o niej więcej, gdyż w ramach „Dzień Dobry TVN” zrobiono o nim mały reportaż.

„Taniec z Gwiazdami”: Jak teraz wygląda Piotr Galiński

Piotr Galiński był kojarzony przez lata ze swoją charakterystyczną łysiną. Jak widać na materiale, ta kwestia wcale nie uległa zmianie. Mężczyźnie musi być z nią dobrze, bo nie zdecydował się na modny w ostatnich latach przeszczep włosów. Zrobił to za to chociażby Misiek Koterski.

W oczy mógł rzucić się także fakt, że choreografa jest nieco więcej niż te kilka lat temu. Siedząc za stołem jurorskim, wydawał się wyjątkowo szczupły. Teraz widać, że nowy tryb życia odbił się trochę na jego sylwetce, choć nie można powiedzieć, że Piotr Galiński wygląda teraz źle. Trzeba pamiętać, że na jego wygląd wpływ miał też czas. W końcu w telewizji pojawiał się, gdy był o ponad dekadę młodszy.

„Taniec z Gwiazdami”: Czym teraz zajmuje się Piotr Galiński

Taniec nie jest jedyną pasją Galińskiego. Jest nią także gotowanie. Właśnie dlatego w 2007 roku mężczyzna wydał książkę kucharską o wymownym tytule nawiązującym do jego kariery „Taniec z garami. Kuchnia na moją nutę”. Później wystąpił także w gwiazdorskim wydaniu programu „Top Chef”.

To jednak nie gotowanie pochłonęło Galińskiego w ostatnich latach, a jeszcze kolejna z jego pasji. Chodzi konkretnie o hodowlę. Choreograf prowadzi gospodarstwo, które ukierunkowane jest na znoszące jaja kury. Specjalizuje się w odmianie zielononóżek, co wyjaśnił w materiale „Dzień Dobry TVN”.

Tłumaczył w nim, że to niezwykle wymagający gatunek, bo znosi niewiele jaj, jedynie 150 na sezon. Właśnie dlatego te konkretne jajka są tak drogie. Nie ma jednak wątpliwości, że idzie za tym jakość, jeśli kury są tak dobrze hodowane jak na farmie Galińskiego.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sezon jeszcze się nie zaczął, a widzowie są już niemal pewni tego, kto wygra „Taniec z gwiazdami”
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania