Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dodała na swój instagramowy profil niepokojące zdjęcie. Była na nim cała w siniakach. Obserwatorzy przejęci zdrowiem pięknej modelki dopytywali, co się stało. Skąd na jej ciele tyle siniaków?

Choć Renata Kaczoruk, znana wszystkim również jako Renulka, od czasów rozstania z Kubą Wojewódzkim coraz rzadziej bywa na wystawnych, branżowych imprezach, jest niezwykle aktywna na swoim instagramowym profilu. Właśnie tam była dziewczyna dziennikarza zamieściła zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów.

Niepokojące zdjęcie

Była dziewczyna znanego satyryka opublikowała na swoim profilu społecznościowym zdjęcie z plaży. Fani od razu zauważyli na ciele modelki niepokojącą ilość siniaków. Natychmiast pojawiło się mnóstwo pytań. Internauci szczerze martwili się o jej stan.

Na szczęście gwiazda mogła uspokoić fanów i wyznała całą prawdę na temat wyglądu swojego ciała. Renata Kaczoruk szybko wyjaśniła, że nie ma powodów do obaw, a siniaki to wynik pływania na kitesurfingu podczas odpoczynku na malowniczej Sri Lance.

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego – kulisy związku

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk, dzięki związkowi ze znanym dziennikarzem zyskała na rozpoznawalności. Modelka zaczęła coraz częściej bywać na bankietach i brać udział w ważnych, branżowych wydarzeniach oraz chętnie pozowała na ściance. Choć z początku nikt nie wierzył, że ich związek przetrwa, para była ze sobą aż pięć lat!

Z medialnych doniesień, wynika, że rozstanie było spowodowane zachowaniem Wojewódzkiego. Kaczoruk bardzo poważnie myślała o rodzinie, po dłuższym czasie doszła jednak do wniosku, że gwiazdor nie zapewni jej stabilnego związku. Ostatnie zdjęcia na jej Instagramie pokazują jednak, że kobieta odnalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była dziewczyna
instagram.com/renul_ka

Fani przestraszyli się na widok siniaków na ciele modelki. Na szczęście okazało się, że to tylko wynik szaleństw podczas kitesurfingu.

była dziewczyna
instagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki tworzyli związek przez 5 lat. Od czasu rozstania, była dziewczyna króla TVN-u rzadziej pojawia się na ściankach.

była dziewczyna
instagram.com/renul_ka

Modelka uwielbia chwalić się swoim ciałem w social mediach! Nic dziwnego, jej figura jest naprawdę zjawiskowa! Z jej postów, wynika również, że niezwykle często udaje się w podróże.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.