Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska przez 5 lat tworzyli parę. Ich związek zaowocował nawet potomkiem – mają syna Kazimierza. Dziś już jednak żyją osobno i rozpoczęli nowe związki. Partner influencerki jest wyjątkowo tajemniczy.

Były piłkarz nie stroni bowiem od wrzucania zdjęć ze swoją nową miłością. Gliwińska za to utrzymuje tożsamość swojego ukochanego w tajemnicy. Niedawno dopiero przyznała się, że w ogóle takowego posiada.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska po rozstaniu

To właśnie Martyna wzięła na siebie wychowanie dziecka, gdy rozstała się z Bieniukiem. Można więc było przypuszczać, że samotnej matce ciężej będzie znaleźć partnera. Jak się jednak okazuje, ta sztuka w końcu jej się udała. Sama przyznała się do tego w ramach sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie. Nie chciała jednak zdradzać więcej.

Gdy jej obserwujący dowiedzieli się, że ich ulubienica ma partnera, szybko zapragnęli dowiedzieć się więcej na jego temat. Influencerka stonowała jednak ich zapędy, tłumacząc, że chce chronić swoje życie prywatne, dlatego, póki co, nic na temat ukochanego nie zdradzi. Podkreśliła, że i tak wystarczająco dużo chwali się już synkiem.

– Są jednak sfery mojego życia, które na zawsze pozostają tylko dla mnie i tego się trzymam – kwituje Gliwińska.

Jarosław Bieniuk natomiast jest teraz związany z Zuzanną Pactwą. On jednak nie ma najmniejszych oporów, by publikować zdjęcia z ukochaną. Na Instagramie wrzucał już nawet zdjęcia, jak obydwoje się całują. Widać, że nie chce kryć się ze swoim uczuciem i zamierza dzielić szczęście z innymi.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ

Źródło: pomponik.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl