Znana polska pisarka, rysowniczka i dziennikarka, Małgorzata Halber kończy dziś 43 lata. Życie kobiety sporo zmieniło się od czasów współpracy z TVP.

Małgorzata Halber swoją przygodę z telewizją rozpoczęła jako prezenterka programów Telewizji Polskiej: 5-10-15, Twoja Lista Przebojów oraz Polsatu: Halo!gramy. Małgorzata Halber nie poprzestała jednak tylko na rozwijaniu swojej kariery telewizyjnej. Dziennikarka próbowała swoich sił w różnych dziedzinach artystycznych.

Twórczość pisarska Małgorzaty Halber została pozytywnie odebrana zarówno przez krytyków jak i czytelników. Powieść Najgorszy człowiek na świecie znalazła się w topowej piątce Bestsellerów Empiku, jako jedna z najlepiej sprzedających się pozycji literatury polskiej. Dzieło Małgorzaty Halber doczekało się scenicznej adaptacji, spektakl grany był w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Jak dziś wygląda życie Małgorzaty Halber?

Choć Małgorzata Halber już dawno nie pozuje na ściankach ani nie przechadza się po czerwonym dywanie, jej życie nadal jest pełne wspaniałych sukcesów, zarówno zawodowych jak i osobistych. Szczególnie ubiegły rok był przełomowy na karcie życia pisarki, ilustratorki oraz dziennikarki.

Małgorzata Halber została wybrana przez prestiżowy magazyn Forbes jedną ze stu Kobiet Roku 2021. Warto wspomnieć, że gwiazda zaczęła pisywać na łamach Tygodnika Polityka oraz wydała komiks Kołonotatnik z Bohaterem. Ilustrowana książka cieszy się niezwykłym zainteresowaniem, co zapewne raduję dziennikarkę, która włożyła w stworzenie dzieła dużo pracy oraz serca.

Jeżeli chodzi o kwestie prywatne Małgorzaty Halber, to nie można pominąć wielkiego wydarzenia z zeszłego roku, dziennikarka wyszła bowiem za mąż. Na co dzień prowadzi zwyczajne życie, w którym stara się rozwijać swoje pasje i zamiłowania. Na koncie instagramowym promuje swoją twórczość oraz zalety nabywania odzieży z second-handów lub na tak zwanych „wymiankach”.

Z okazji urodzin cała redakcja Lelum życzy Małgorzacie Halber samych pozytywnych dni oraz sukcesów zawodowych i osobistych!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
    2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
    3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało