Była żona Johnny’ego Deppa została nagrana kiedy przyznawała się do czegoś naprawdę okropnego. Okazuje się, że ich związek, o którym wszyscy wiedzieli, że nie był udany, był jeszcze gorszy, niż sądzono. Próba uratowania tego małżeństwa od początku była skazana na porażkę! 

Kiedy media żyły ich rozwodem, była żona Johnny’ego Deppa oskarżyła mężczyznę o stosowanie wobec niej przemocy domowej. To wstrząsnęło wszystkimi fanami, sprawiając, że reputacja aktora znacznie ucierpiała. Teraz okazuje się, że Amber Heard ukrywała prawdę o tym, co naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami. Było inaczej, niż chciała, żebyśmy wierzyli.

Była żona znęcała się nad Johnnym Deppem?

Nagrania z prywatnej kolekcji zostały ujawnione i przedstawiają trochę inną wersję wydarzeń, niż znaliśmy wcześniej.

— Przepraszam, że uderzyłam cię w twarz, ale tylko cię uderzyłam, nie użyłam do tego pięści. […] Nie pamiętam dokładnych ruchów mojej dłoni, ale wszystko z tobą w porządku, nie skrzywdziłam cię, nie biłam cię pięścią, tylko cię uderzałam — mówiła Johnny’emu Deppowi jego była żona podczas ich terapii małżeńskiej.

Wtedy jeszcze starali się ratować ten związek. Małżeństwa jednak nie udało im się uratować. Amber obwiniała za to swojego męża. Według niej powinien bardziej się starać, rozwiązać konflikt, a on tylko uciekał. Trudno jednak mu się dziwić, kiedy dowiadujemy się, przed czym uciekał. Z nagrania wynika, że w ich domu nieustannie latały garnki i patelnie. Zdaniem byłej żony aktora, to nie powinno go zatrzymywać.

Rozpaczliwa próba zostania razem

Johnny Depp błagał żonę by pozostali razem, by pracowali nad swoim związkiem. Na nagraniu słychać, że bardzo zależało mu na tym, żeby jego żona była szczęśliwa i żeby chciała z nim pozostać. Ona reagowała zdecydowanie inaczej. 

Nie mogę ci obiecać, że wszystko będzie idealne. Nie mogę obiecać, że znowu nie dojdzie do rękoczynów. Czasem denerwuję się tak bardzo, że tracę panowanie. Mogę ci obiecać, że zrobię wszystko, żeby się zmienić. Obiecuję. Nie będę mówić o rozwodzie, dopóki naprawdę nie będę tego pewna — powiedziała. 

Ostatecznie, do rozwodu doszło. Czy nagrania zmienią opinię publiczną o małżeństwie aktora?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Johnny Depp bei der Premiere des Kinofilms Richard Says Goodbye auf dem 14. Zurich Film Festival 2018 im Kino Corso. Z?rich, 05.10.2018 *** Johnny Depp at the premiere of the movie Richard Says Goodbye at the 14 Zurich Film Festival 2018 at the Cinema Corso Zurich 05 10 2018 Foto:xA.xBuggex/xFuturexImage

Była żona oskarżyła aktora o przemoc. 

VIPs arrives for L’Oreal Paris 14th Annual Women of Worth Awards, held at the Pierre Hotel by Central Park in New York, New York Pictured: Amber Heard World Rights,

To mediów trafiło nagranie, na którym Amber przyznaje się do przemocy. 

była żona
Entertainment Tonight, youtube.com

Ich związek nie przetrwał długo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje aktorka kultowych seriali. „Odeszła we śnie” – poinformowała córka
  2. Anna Mucha planuje ślub? Pokazała zdjęcie z miejsca uroczystości, niedawno rozstała się z partnerem
  3. Ojciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę

źródła: plotek.pl

Poprzedni artykułSzczeniak śpi w niewiarygodny sposób. Wygląda jak pluszowa zabawka
Następny artykułŚwieczka z KFC o zapachu kurczaka. Jeżeli kochasz jeść, jest to prezent dla ciebie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego