Była żona Piotra Żyły najwyraźniej nie jest już singielką. Kobieta na swoim Instagramie powiedziała wprost, co obecnie dzieje się w jej życiu. Czy jej poprzedni mąż będzie zazdrosny?

Ostatni rok dla Justyny Żyły nie należał do najprostszych. Ogromne zmiany zaszły szczególnie w życiu miłosnym, ponieważ kobieta rozwiodła się z mężem. Teraz najwidoczniej wszystko zaczęło się nareszcie układać, ponieważ kobieta spotyka się z tajemniczym mężczyzną.

Była żona skoczka robi sushi dla sąsiada

Trzeba przyznać, że Justyna Żyła rozeszła się ze znanym sportowcem w bardzo huczny sposób. Kobieta postanowiła, że publicznie opowie o jego zdradach, a następnie pokazała nagrania, które doszczętnie go skompromitowały. Cała sytuacja oczywiście zakończyła się rozwodem. W tym momencie Piotr Żyła i jego była żona pozostają w poprawnych relacjach.

W ostatnim czasie Justyna Żyła postanowiła podzielić się na swoim Instagramie pewnym aspektem z jej życia prywatnego. Kobieta pokazała zdjęcia kolacji, której nie zamierzała zjeść sama. Okazało się, że oczekiwanym gościem będzie sąsiad byłej żony Piotra Żyły. Jak przyznaje, miało być to sushi, jednak trzeba przyznać, że nie jest ono na pewno przyrządzone w tradycyjny sposób. 

Przez żołądek do serca?

Wielu internautów od razu zwróciło uwagę na to, że była żona Żyły wyjątkowo promienieje. Komplementom od fanów celebrytki nie było końca. Na jeden z nich należy zwrócić szczególną uwagę.

-Justyna, jak ty pięknie wyglądasz!- napisała jedna z internautek

Odpowiedź Justyny Żyły była bardzo zaskakująca. Kobieta powiedziała wprost, co aktualnie dzieje się w jej życiu prywatnym. 

-kochanie, miłość.- czytamy. 

Oczywiście w wiadomości możemy zobaczyć wiele emotikon serc i ust. Czy odnalazła miłość w tajemniczym sąsiedzie? Być może tak. Przypomnijmy, że w sierpniu bieżącego roku była żona Piotra Żyły pochwaliła się zdjęciami z romantycznego spaceru. Na ten moment nie wiadomo, czy na fotografii możemy zobaczyć właśnie tajemniczego sąsiada. Cokolwiek dzieje się teraz w życiu Justyny Żyły, życzymy jej wiele miłości i szczęścia! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była żona
instagram.com/justynazyla

Była żona Piotra Żyły zrobiła sushi dla sąsiada.

była żona
instagram.com/justynazyla

Jak widać ostatnio spełnia się kulinarnie.

była żona
instagram.com/justynazyla

Trzeba przyznać, że celebrytka w ostatnim czasie promienieje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Nie żyje gwiazdor „Przyjaciół”. Uwielbiany aktor zmagał się z poważną chorobą
  3. Media podają, że Robert Śmigielski usłyszał zarzuty „fizycznego i psychicznego znęcania się” nad Weroniką Rosati
  4. Kim jest partner Ewy Wachowicz? Był uczestnikiem „Must Be The Music”
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułGwałtowanie zahamowała, gdy na środku ulicy zobaczyła worek. Otworzyła go i dostała dreszczy
Następny artykułPies został wychowany przez krowę. Gdy właściciele ją sprzedali, psiak postanowił ją odnaleźć
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.