Była żona pana Jurka ubiera dziecko do szkoły w stare ubrania. Tata dziewczynki jest załamany. Twierdzi, że kobieta chce ośmieszyć go przed ludźmi kosztem własnej córki. Chce mnie zawstydzić – cytuje pikio.pl. W tej sprawie mężczyzna postanowił poradzić się internautów.

Córka pana Jerzego przeżywa w szkole prawdziwe piekło. Wszystko za sprawą łachmanów, w które codziennie ubiera ją mama. Była żona robi wszystko, aby mąż pożałował rozstania i rozwodu. Ojciec jest zrozpaczony, ale nie wie, co zrobić w tej sytuacji.

Była żona okropnie ubiera córkę 

Pan Jurek czuje, że w tak ciężkiej sytuacji jest bezradny. Nie ma pojęcia co zrobić, by jego była żona zaprzestała stosować taktyki, które mają na celu ośmieszenie go. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego kobieta próbuje upokorzyć go, używając do tego ich córki.

Wiele osób śmieje się z dziewczynki. Dzieje się tak dlatego, ponieważ kobieta za wszelką cenę chce udowodnić wszystkim, że jej były mąż nie dba o rodzinę. Ubiera dziecko w najgorsze łachmany, po to by nauczyciele współczuli jej trudnej sytuacji. W rzeczywistości kobieta sprawiła, że cała szkoła okrutnie żartuje z córki. 

-To duża dziewczyna, ale gdy w piątek po szkole ma jechać do mnie, rano mama wybiera jej ubrania. Wiesz jakie? Najgorsze łachmany. W środku zimy idzie do szkoły w cienkich, za krótkich legginsach i obrzydliwym golfie. Dzieciaki się z niej śmieją. A moja była żona chyba chce mnie zawstydzić, puszczając dziecko do szkoły w takich szmatach – powiedział Pan Jurek, cytuje pikio.pl.

Co ma zrobić mężczyzna w tej sytuacji?

Ojciec dziecka wielokrotnie tłumaczył kobiecie, że wyrządza dziecku ogromną krzywdę swoimi nieprzemyślanymi czynami. Wszystkie rozmowy i prośby nie prowadzą jednak do zgody. Była żona nie bierze tego do siebie. Uważa, że zakończy swoje działania tylko wtedy, gdy mężczyzna zgodzi się na wyższe alimenty.

-Po pewnym czasie szafa córki w moim mieszkaniu przypominała bardzo źle zaopatrzony lumpeks. Do matki szła w nowych dżinsach, ładnej bluzie, fajnych butach, wracała w za małych, spranych dresach i kaloszach. Więc teraz wraca do domu w tym, w czym przyszła, bo już nie wiem, jak tę sprawę rozwiązać […] Żona chce rozmawiać tylko na sali sądowej i tylko o wyższych alimentach. Córka ma u niej mnóstwo zabawek, tablet, telefon, gry, filmy, co tylko zapragnie – tłumaczy Pan Jurek, podaje pikio.pl.

Mężczyzna dodaje, że jedyne, co czasem córka do niego przynosi, to stare pluszaki, które dostała, gdy jeszcze mieszkał z jej matką. Co ojciec powinien zrobić w takiej sytuacji?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była żona
https://unsplash.com/@davidveksler

Pan Jurek może porozumiewać się z żoną tylko w sądzie.

była żona
https://unsplash.com/@caleb_woods

Była żona ubiera córkę w najgorsze łachmany.

była żona
https://unsplash.com/@priscilladupreez

Mężczyzna nie ma pojęcia, co zrobić w takiej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
  2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji
  3. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  4. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  5. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy

 

źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułKsiądz molestował nastolatka. Chłopak zemścił się w sposób, który wywołuje ciarki
Następny artykułJamnik robi niezwykłe rzeczy z folią bąbelkową. Właściciel wszystko nagrał
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.