Była żona Piotra Żyły, polskiego sportowca, urywała się ze swoimi zamiarami przed całą rodziną. Jak zareagowali bliscy, kiedy odkryli tajemnicę kobiety? Gdy postanowiła im ją wyjawić, było już za późno.

Kobieta, która wdarła się do polskiego show-biznesu za sprawą głośnego rozwodu z jednym z najsławniejszych, rodzimych skoczków, postanowiła dokonać pewnych zmian. Co zrobiła była żona Piotra Żyły i dlaczego postanowiła zataić to przed bliskimi? 

Była żona Piotra Żyły: tajemnica

Była żona Piotra Żyły, Justyna Żyła, w rozmowie z portalem Plotek, postanowiła opowiedzieć o pewnej tajemnicy, którą skrywała przed swoją rodziną. Kobieta podjęła odważny krok. Czy obawiała się, że bliscy tego nie zaakceptują?

Justyna Żyła po rozwodzie ze swoim znanym mężem, stała się gwiazdą okładki jednego z najsławniejszych czasopism dla mężczyzn Playboy, dostała własny program telewizyjny oraz wystąpiła w popularnym show telewizji Polsat, Taniec z Gwiazdami. Choć kobieta na pewien czas usunęła się ze ścianek, co jakiś czas powraca na języki tytułów plotkarskich. Okazuje się, że była żona Piotra Żyły nie powiedziała ostatniego słowa w polskim show-biznesie. Rąbka tajemnicy uchyliła w wywiadzie z reporterem Plotka, który wyciągnął od niej jeszcze jedną, ważną informację. 

  1. Mąż całymi dniami siedział w garażu. Jego żona słyszała tylko hałasy, w końcu poznała prawdę
  2. Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów
  3. Majtki z kieszonką. Zastanawiałeś się po co istnieje? Odpowiedz mocno zaskakuje

Co robi Justyna Żyła?

Justyna Żyła robi karierę. Była żona Piotra Żyły szykuje dla swoich fanów książkę, a na Instagramie co chwila możemy śledzić jej kulinarne, inspirujące poczynania. Kobieta, na swoim profilu społecznościowym, postanowiła pochwalić się jeszcze jedną nowinką. Jak się okazuje, rodzina nic o tym nie wiedziała. 

Justyna Żyła powiększyła usta, i jak zdradziła w rozmowie z Plotkiem, jej bliscy dowiedzieli się o wszystkim dopiero po fakcie. Kobieta przyznaje, że gdyby nic nie powiedziała, nawet by się nie domyślili. Czy faktycznie? Trzeba przyznać, że obserwatorzy Justyny Żyły są zachwyceni jej przemianą, a pod zdjęciem metamorfozy możemy przeczytać same pozytywne komentarze. 

Była żona Piotra Żyły przyznaje, że wyrównanie konturu ust sprawiło, że czuje się bardziej kobieco, a jej usta są delikatne i nawilżone jak nigdy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była żona
@justynazyla, Instagram

Justyna Żyła postanowiła powiększyć usta. Metamorfozą pochwaliła się na swoim Instagramie.

była żona
@justynazyla, Instagram

Kobieta często publikuje zdjęcia bez makijażu, pod którymi obserwatorzy zachwycają się jej urodą.

była żona
@justynazyla, Instagram

Była żona Piotra Żyły, rozwiodła się ze skoczkiem narciarskim w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy objaw czerniaka. Trzeba dokładnie przyjrzeć się dłoniom
  2. Martyna Wojciechowska przekazała fanom wspaniałą nowinę. Ogromne szczęście jej i córki
  3. Michał Wiśniewski ma nową wokalistkę w „Ich Troje”. To jedna z jego czterech żon
  4. Miss w latach 30. i 40. Zabawne, jak wiele się zmieniło w wyborze najpiękniejszej kobiety świata
  5. Agnieszka Kaczorowska pokazała nowy dom. Wnętrze ocieka luksusem
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułZiemniaki: całe życie obieraliście je źle. Dzięki genialnemu trickowi, zajmie wam to kilka sekund
Następny artykułMężczyzna położył 4 plasterki pomidora w doniczce. Efekt po 10 dniach jest zniewalający
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.