Była żona znanego piłkarza ma ze swoim byłym partnerem dosyć skomplikowane stosunki. W końcu gwiazdy rzadko kiedy mają nudne życie. To zaskakująco mały światek, a dzieje się w nim bardzo dużo. Na niedosyt wydarzeń z pewnością nie narzeka była partnerka Artura Boruca, która ma dziecko z byłym mężem Marty Kaczyńskiej. 

To niewyobrażalnie skomplikowana sytuacja. Z pewnością czasami bardzo ciężko jest połapać się w tym gąszczu osób i powiązań, nawet osobie w to wszystko bezpośrednio zaangażowanej. A była żona Artura Boruca z pewnością jest w samym centrum tego zamieszania. Ciekawe, jak radzi sobie z nawigowaniem tej sytuacji. 

Była żona Artura Boruca

Była żona Artura Boruca, Katarzyna Modrzewska, rozstała się ze znanym piłkarzem ponad 10 lat temu. Zakończenie tego związku nie było jednak bezproblemowe. Jednak w toku sprawy rozwodowej kobieta poznała swojego przyszłego męża — wówczas jeszcze jej prawnika rozwodowego.

Marcin Dubieniecki miał jej wywalczyć w sądzie korzystne dla niej warunki rozwodu. Na tym jednak nie skończyła się ich znajomość. Zaczęli za to się spotykać, rozkręcili nawet wspólny biznes. W końcu to wszystko skończyło się ślubem. Mają też dwuletniego synka. 

Były mąż Marty Kaczyńskiej

Były mąż Marty Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki obecnie związany jest z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną Modrzewską. Ma z nią malutkiego synka, ale nie zaniedbuje dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak napisał portal plotek.pl, mężczyzna i jego była żona najwyraźniej mają dobre stosunki.

Zupełnie inaczej wygląda kwestia u jego obecnej partnerki i jej byłego męża. Ci mieli już kilka medialnych sporów dotyczących kontaktów mężczyzny z ich dziećmi, które podobno zaniedbuje, oraz tego, że nie wypłaca im alimentów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była zona
eastnews.pl, MARCIN GADOMSKI/East News

Marcin Dubieniecki ma syna z była żoną Boruca. 

była żona
instagram.com/arturboruc

Artur Boruc obecnie związany jest z Sarą Mannei.

mieszkanie
Screen/Youtube/eOstroleka

Podobno utrzymuje dobre kontakty z byłym mężem. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  3. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródła: natemat.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułDominika Gwit w wystrzałowej stylizacji. Zachwyceni fani dopytują o sukienkę
Następny artykułNie żyje piękna modelka. Zginęła podczas robienia sobie selfie, tragiczne okoliczności
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego