Była żona Piotra Żyły będzie szukać miłości w telewizji? Dwutygodnik Flesz donosi, że Justyna Żyła dostanie swój własny program i wkrótce przestanie być singielką. Show z udziałem ex ukochanej skoczka narciarskiego wyemitowane ma być jeszcze w tym roku.

Kiedy Justyna Żyła rozstała się ze swoim mężem Piotrem Żyłą, zyskała spory rozgłos i zainteresowanie mediów. Kobieta wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym odpadła w 5 odcinku oraz skupiła się na rozwijaniu swojego bloga kulinarnego, na którym dzieli się z obserwatorami przepisami na stworzenie wykwintnych potraw. Internautów niezwykle interesuje również jej życie prywatne, którego usilnie strzeże. Czy była żona skoczka będzie szukała drugiej połówki na antenie?

Justyna Żyła poszuka miłości w telewizji?

Najnowsze doniesienia dwutygodnika Flesz wywołały poruszenie wśród wiernych obserwatorów byłej żony skoczka narciarskiego. Dziennikarze pisma dotarli do informacji, że Justyna Żyła wkrótce przestanie być singielkąCelebrytka ma dostać swój własny program w telewizji Active Family, gdzie pozna kandydatów pragnących skraść jej serce.

O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę – zdradza dwutygodnikowi osoba z produkcji.

Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę. Do tej pory jednak główna zainteresowana w żaden sposób nie odniosła się do krążących pogłosek.

  1. Roksana Węgiel cierpi z powodu hejtu. Dodała bardzo emocjonalny wpis
  2. Horoskop tygodniowy. Wodnik ma przed sobą świetny czas, gorzej u Panny

Była żona Piotra Żyły czuje się samotna?

Mimo że celebrytka nigdy nie odpowiedziała na to pytanie wprost, na jej Instagramie, co jakiś czas pojawiają się wpisy, które świadczą o tym, że w jej życiu… pojawił się mężczyzna, z którym prawdopodobnie mieszka.

-Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu, to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego – napisała pod jednym ze zdjęć była żona Piotra Żyły. 

Wpisy te jeszcze bardziej podsycają ciekawość internautów, którzy do tej pory nie uzyskali odpowiedzi na dręczące ich pytanie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Była żona
instagram.com @justynazyla

Była żona skoczka narciarskiego od momentu rozwodu zyskała spory rozgłos. 

Była żona
instagram.com @justynazyla

Gwiazda ma dostać swój własny program telewizyjny. 

Była żona
instagram.com @justynazyla

Justyna Żyła nie odniosła się do informacji dwutygodnika.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed poradami Jerzego Zięby. „Jest to działanie szczególnie groźne i niebezpieczne”
  2. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  3. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  4. KFC wprowadza ”roślinnego kurczaka”. Smak sprawia, że chętnych nie brakuje
  5. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Słowa matki natychmiast wzbudziły podejrzenia
  6. 4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułDziecko od dłuższego czasu chorowało. Mama poznała powód, kiedy zajrzała do jego kubeczka
Następny artykułKasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.