Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. „Pani Gadżet” ma powód do świętowania
Michał Włoch
Michał Włoch 18.01.2020 15:03

Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. „Pani Gadżet” ma powód do świętowania

była żona
instagram.com/anna_nowak_ibisz_official

Była żona Krzysztofa Ibisza ma dobrą relację z prezenterem. Para wspiera się wzajemnie zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Gwiazdor postanowił skorzystać z okazji i pogratulować byłej partnerce sukcesu.

Krzysztof Ibisz to uwielbiany przez widzów sympatyczny prezenter. Wszystko wskazuje na to, że jego medialny wizerunek nie odbiega od tego, jaki jest naprawdę. Podkreśla to nawet jego była żona, z którą Ibisz utrzymuje bardzo pozytywną relację. Wiecznie młody gwiazdor postanowił pogratulować swojej żonie nie lada sukcesu…

Była żona Ibisza odniosła spory sukces

Niestety, w wielu sytuacjach po rozwodzie, gdy była żona odnosi sukces, próżno szukać uśmiechy na twarzy jej ex-męża. W tej sytuacji jest inaczej. Anna Nowak-Ibisz ma bardzo dobry kontakt z byłym mężem.

Popularna Pani Gadżet, którą widzowie cenią za naturalność i poczucie humoru oraz bezpruderyjność (Anna Nowak-Ibisz prowadzi też program Pani Gadżet Erotycznie) odniosła spory sukces – ma już sto tysięcy fanów na Instagramie!

Nie wstawiam tu złotych kiecek, nie ma wysokich obcasów, nie ma fashion i nie ma mydlanej bańki z bajki, którą można sobie kupić, ale raczej w kolejnym życiu. Jestem ja, oryginalna, niepodrabiana foto shopem, czasem w pracy, czasem w domu, czasem w lesie – opisała swoje podejście do mediów społecznościowych na Instagramie.

Dobre relacje byłych małżonków

Była żona Krzysztofa Ibisza wie, że ten sukces nie byłby możliwy bez rzeszy oddanych fanów, którzy towarzyszą jej w codziennym życiu przez okienko telefonu.

A to oznacza, że jesteście ze mną, dla mnie, a nie dla ładnych fotek i ładnie opakowanych historyjek ze świata, w którym na co dzień nie mieszkam. To dla mnie bardzo ważne i bardzo cenne – zakończyła.

Gratuluję Aniu – napisał lakonicznie, acz uprzejmie jej były mąż, Krzysztof Ibisz, z którym łączą ją dobre stosunki.

Parę łączy bardzo poprawna, partnerska relacja – zarówno Krzysztof Ibisz, jak i jego była żona, mają na względzie przede wszystkim dobro ich syna, Vincenta. Cała trójka wybrała się nawet niedawno na wspólny spacer do lasu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Anna Nowak-Ibisz zamieściła na Instagramie specjalny film, w którym dziękuje swoim fanom za tak wielką ilość subskrybcji.

była żona

Była żona Krzysztofa Ibisza została pokochana przez telewidzów dzięki programowi Pani Gadżet.

była żona

Dobra relacja z byłym mężem pomaga w wychowaniu syna, Vincenta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nastolatka była szykanowana z powodu wyglądu. Ludzie byli przekonani, że ma chude nogi, prawda okazała się inna
  3. Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów
  4. Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenieNatalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni