Była żona Michała Wiśniewskiego, Marta Wiśniewska, w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała, jakie relacje łączą ją obecnie ze znanym gwiazdorem oraz co myśli o jego piątym już ślubie. Chyba nikt nie spodziewał się tak dojrzałego podejścia oraz szczerości. Najwyraźniej ma dość plotek. Fani ich małżeństwa będą wniebowzięci!

Była żona gwiazdora przyznaje, że po latach, ona i Michał Wiśniewski wypracowali sobie własny system komunikacji. Para, choć rozwiodła się w 2006 roku, nadal pozostaje najgorętszym małżeństwem w historii Polski. Kiedyś mówili o nich niemalże wszyscy!

 
 
 
Była żona Wiśniewskiego wyjawia prawdę
 
Mandaryna i Michał Wiśniewski wzięli cichy ślub w 2002 roku, po czym powiedzieli sobie ponownie „tak” w lodowej kaplicy w Szwecji. Ich arktyczne wesele było emitowane wówczas przez stację TVN. Od tamtego momentu przez niektórych są nadal uznawani za najgorętszą parę w polskim showbiznesie. Była żona Wiśniewskiego w rozmowie z Wideoportalem zdradziła, jakie obecnie łączą ich relacje: 
 
 
 

-Dla mnie to jest przeszłość zupełnie zamknięta. Natomiast my się z Michałem „kumplujemy”. Raz mamy lepsze momenty, raz gorsze. To jest różnie, natomiast gdzieś tam wypracowaliśmy sobie jakiś system porozumiewania się – podkreśliła gwiazda. 

 
Mandaryna o ślubie byłego męża
 
Michał Wiśniewski to kobieciarz, jakich mało. Powiedzenie, że żony zmienia, jak rękawiczki, nie byłoby w tym wypadku dużym nadużyciem. O tym, że już piąty raz dostąpił zaszczytu powiedzenia TAK, informowaliśmy już w kwietniu. O jego nowym związku wypowiedziała się również była żona: 
 

-Powiedzmy, że jest sezon ogórkowy. Wszyscy artyści siedzą w domu, czytają książki, oglądają Netflixa, a Wiśniewski robi inne rzeczy, dlatego jest cały czas gorącym nazwiskiem, jak te jego czerwone włosy. Ja nawet nie chciałabym tego komentować, bo to jego życie, jego sprawa – poinformował Plotek o słowach Mandaryny. 

A wy co o tym wszystkim myślicie? Czy para kiedyś wróci do siebie? Wielu na to czeka. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
była żona
Fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski wziął już piąty ślub.

była żona
Fot. TRICOLORS/East News

Była żona nie chciała tego do końca komentować. 

była żona
Fot. youtube.com/
Plejada

Mandaryna twierdzi, że Wiśniewski to gorące nazwisko w showbiznesie. 

 
ZOBACZ TEŻ:
Źródło: plotek.pl
Poprzedni artykułKoniec gotówki w Polsce? Banki już szykują się na ogromne zmiany dla nas wszystkich
Następny artykułSzpital MSWiA poda pacjentom pod respiratorami ”jeden z topowych leków”. Oczekiwania są ogromne
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.