Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona Krzysztofa Ibisza zareagowała na jego zaręczyny. „Była ogromnie zaskoczona”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.02.2021 18:42

Była żona Krzysztofa Ibisza zareagowała na jego zaręczyny. „Była ogromnie zaskoczona”

była żona
fot. Robert Widomski/ Wikimedia Commons, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/, fot.

Krzysztof Ibisz kilka dni temu zaskoczył wszystkich swoich fanów. Okazało się, że znany prezenter się zaręczył, co zostało potwierdzone w rozmowie z Pudelkiem. Teraz jednak okazało się, że jego była żona prawdopodobnie nic nie wiedziała o planach ekspartnera. Informator portalu plotek.pl ujawnił zaskakujące informacje: –Ania była ogromnie zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaręczynach Krzysztofa.

Jak widać, informacja o zaręczynach zaskoczyła nie tylko fanów Krzysztofa Ibisza, ale również jego byłą żonę. Jak twierdzi informator portalu plotek.pl, Anna Nowak-Ibisz nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Krzysztof Ibisz się zaręczył

Kilka dni temu polskie media obiegła wiadomość o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Znany prezenter miał poprosić o rękę byłą uczestniczką Top Model, Joanną Kudzbalską. Informacja ta została potwierdzona w rozmowie z Pudelkiem.

Portal postanowił pogratulować Krzysztofowi Ibiszowi, na co ten odpowiedział:

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wygląda zatem na to, że prezenter jest szczęśliwy, jednak o jego planach najwyraźniej nie została poinformowana Anna Nowak-Ibisz- czyli jego była żona.

Była żona Krzysztofa Ibisza zaskoczona jego zaręczynami?

Z informacji przekazanych przez plotek.pl, wynika, że była żona Krzysztofa Ibisza nie miała pojęcia o planach ekspartnera. Co więcej, miała chyba nadzieję, na polepszenie stosunków między nimi.

Ania była ogromnie zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaręczynach Krzysztofa. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Zwłaszcza że oboje w czasie pandemii bardzo zbliżyli się do siebie przekazał informator portalu.

W dalszej części wypowiedzi zdradził, że wspomniana dwójka w ostatnim czasie spędzała sporo czasu razem:

Spotykali się na spacerach rodzinnych z synem, odwiedzali się nawzajem, Ania zapraszała często Krzysia na rodzinny obiad. Były mąż wciąż zajmuje ważne miejsce w jej uczuciach, choćby ze względu na syna, który ich łączy – kontynuował informator portalu plotek.pl.

Jak widać, życie niejednokrotnie potrafi zaskoczyć. Mimo wszystko życzymy dużo miłości zarówno Krzysztofowi Ibiszowi na nowej drodze życia, jak i Annie Nowak-Ibisz.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl