Była żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się, jak spędza weekend w czasie epidemii. Kiedy wszyscy Polacy starają się przestrzegać kwarantanny i zostają w domach, jej decyzja może wydawać się trochę kontrowersyjna. Czyżby gwiazda nie obawiała się koronawirusa?

Wiele znanych osób apeluje o to, aby w tym szczególnym czasie pozostać w domu. Posty są wzmacniane o popularne hasło #zostanwdomu, które jest już na ustach całej Polski. Inne gwiazdy beztrosko chwalą się w sieci tym, jak spędzają swój wolny czas w trakcie epidemii. Czy aktywność, którą wybrała była żona Michała Wiśniewskiego, jest bezpieczna?

Dominika Tajner: kwarantanna

Koronawirus w Polsce sprawił, że rodacy mogą opuszczać swoje domy jedynie w niezbędnych celach. Do takich Dominika Tajner zaliczyła wyjście na zakupy. Do sklepu udała się na miejskim rowerze z wiklinowym koszykiem, czym pochwaliła się w sieci.

Cieszę się, że jest piękna pogoda i można się trochę poruszać. Jadę rowerkiem na szybkie zakupy – publikuje w relacji na Instagramie.

Gwiazda wybrała się na rower w okolicach warszawskiego Mokotowa, jednak dodaje, że stara się podchodzić do epidemii rozsądnie.

– Jestem zwolenniczką hasła zostań w domu, ale zakupy trzeba czasem zrobić. Ludzi nie ma, zagrożenia nie ma, staram się zachować bezpieczną odległość i nosić rękawiczki – podkreśla była żona Michała Wiśniewskiego.

  1. Przenigdy go nie lekceważ. 1 rodzaj kaszlu wymaga natychmiastowej konsultacji z lekarzem
  2. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna
  3. Nie żyje 108-letnia Brytyjka. Jako dziecko przeżyła grypę Hiszpankę, zabił ją koronawirus

Michał Wiśniewski: była żona

Dominika Tajner to była żona wokalisty Michała Wiśniewskiego. Była jego czwartą żoną i wychowywali wspólnie jej syna Maksymiliana z poprzedniego małżeństwa z Juliuszem Idzikiem.

Dominika Tajner przejechała na rowerze 10 kilometrów, jednak uspokaja swoich obserwatorów, że przestrzega zasad higieny i popiera akcję #zostanwdomu. Mimo że rząd wprowadził znaczne utrudnienia w przemieszczaniu się, to aktywności fizyczne dla naszego zdrowia nie są zabronione. Ważne, aby nie spotykać się w grupach i nie stwarzać zagrożenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dominika tajner
youtube.com Magazyn GALA

Czy Dominika Tajner wybrała ryzykowną aktywność?

była żona
fot. instagram.com/dominika_tajner

Była żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się na Instagramie wyjściem na rower.

była żona
fot. instagram.com/dominika_tajner

Zaznaczyła jednak, że przestrzega zasad higieny i był to jedynie wypad po niezbędne zakupy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  3. Nie żyje Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor miał 86 lat
  4. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną
  5. Pokazali wyjątkowe zdjęcia ze ślubu w czasie pandemii. „To nie jest ceremonia, jaką zaplanowaliśmy”
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułMężczyzna znalazł tajemnicze zwierzątko. Gdy dowiedział się o nim prawdy, nie mógł uwierzyć
Następny artykułTony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.