Anna Zejdler to była żona Krzysztofa Ibisza. Para wzięła ślub w 1998 roku, rozwiodła – w 2004. Mają razem syna Maksymiliana. Teraz kobieta skomentowała ślub Ibisza i opowiedziała o ich dziecku.

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler byli małżeństwem 6 lat. Ich ślub transmitowała telewizja TVN. Anna miała wtedy 22 lata. Parę poznał ze sobą fotograf Marcin Tyszka.

Na ślubnym kobiercu stanęli po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Rozwodzili się już bez udziału kamer. Co była żona Ibisza uważa o jego trzeciej partnerce?

Anna Zejdler o małżeństwie z Krzysztofem Ibiszem

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Anna Zejdler i jej syn, Maksymilian, byli razem na weselu Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej. Kobieta podzieliła się zdjęciami z imprezy, pochwaliła dorosłym już potomkiem i opowiedziała o dawnym małżeństwie.

Zejdler i Ibisz mają razem syna i być może to sprawiło, że wzajemne relacje układają się dobrze. Do tego stopnia, że Anna była na weselu byłego męża! Dziennikarka wrzuciła na Instagram zdjęcia z imprezy i opowiedziała o ich znajomości.

Wyznała, że na ślubie i weselu bawiła się świetnie. Cieszy się, że jest to możliwe, bo nie chciała, aby kiedykolwiek powstał między nimi mur:
 
– Chociaż w każde rozstanie wpisane jest rozczarowanie i żal, nigdy nie pozwoliłam na to, by negatywne emocje zakłóciły mój wewnętrzny spokój.
 

Zejdler dodała, że ona i Ibisz bardzo się od siebie różnią, ale ze względu na syna walczyli o dobre relacje, zrozumienie i wybaczenie. Teraz Anna cieszy się ze szczęścia byłego męża! Zejdler złożyła też życzenia parze:

– Z całego serca życzę Krzysztofowi i Asi, żeby im się udało! Żeby nic nie zakłóciło ich miłości – ani czas, ani codzienność, ani inni ludzie…

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ???????????????? ???????????????????????????? (@anna_zejdler)

Anna Zejdler wrzuciła też na Instastory fotografię 21-letniego już Maksymiliana. Uważacie, że jest podobny do Krzysztofa Ibisza?

Źródło: Instagram, Plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała