Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona Kurzajewskiego nie wytrzymała, wspomniała o „potencjalnej partnerce” Macieja. To nie jest miłe wyznanie
Michał Fitz
Michał Fitz 05.07.2022 10:09

Była żona Kurzajewskiego nie wytrzymała, wspomniała o „potencjalnej partnerce” Macieja. To nie jest miłe wyznanie

była żona Kurzajewskiego
TRICOLORS/East News

Potencjalnym romansem Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek żyje dziś cała Polska. Sami zainteresowani absolutnie nie potwierdzili krążących o nich doniesień, ale plotki na ich temat tylko się nasilają. Na temat całego zamieszania wypowiedziała się Paulina Smaszcz, była żona Kurzajewskiego.

Wypowiedź dziennikarki na ten temat pojawiła się w „Co za tydzień”. Kobieta absolutnie nie owijała w bawełnę i wprost powiedziała, jak czuje się w związku z wszechobecnymi doniesieniami dotyczącymi jej byłego męża.

Była żona Kurzajewskiego o nowej partnerce prezentera

Co ciekawe, wspomniana wyżej wypowiedź Pauliny Smaszcz nie jest pierwszą na temat potencjalnej, nowej partnerki byłego męża. Gdy tylko zaczęły pojawiać się medialne doniesienia o tym, że Maćka Kurzajewskiego i Kasię Cichopek łączy coś więcej, media wykopały słowa dziennikarki, które wypowiedziała w ramach rozmowy z „Twoim Imperium” niedługo po rozwodzie z prezenterem.

Warto zaznaczyć, że wówczas twierdziła, że nie będzie wrogo nastawiona do nowej partnerki byłego męża, jeśli ta uszanuje jego przeszłość i konieczność utrzymywania stałej relacji z synami i bliskimi. Mało tego, nie wykluczyła nawet tego, że się z nią zakoleguje, jeśli okaże się w porządku kobietą. Czy zmieniła zdanie po czasie?

Była żona Kurzajewskiego o plotkach

Choć nie wiemy, czy dziś myśli już na temat potencjalnej relacji z nową kobietą Maćka inaczej, na pewno nie jest do końca zadowolona z wszechobecnego szumu medialnego, w który niejako została wplątana. Paulina Smaszcz stwierdziła bowiem z żalem, że odbiło się na niej całe to zamieszanie. W końcu jako była żona Kurzajewskiego pojawiała się praktycznie w każdym tekście dotyczącym jego rzekomej, nowej relacji.

Odpryskami plotek na temat życia mojego byłego męża ja dostałam najbardziej po nosie stwierdziła dziennikarka.

Dalej Smaszcz dodała jednak, że nie zamierza pozostawać dłużna i również będzie chciała szukać szczęścia w miłości. Mało tego, zaznaczyła nawet, że w swoim życiu może mieć jeszcze kilku facetów, choć oczywiście docelowo będzie szukała tego jedynego. Ciekawe czy Maciej Kurzajewski też będzie chciał się z nim zaprzyjaźnić.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek ma kolejne problemy. Sąsiedzi Kurzajewskiego ujawnili, co widzieli
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie

Źródło: Co za tydzień/ Twoje Imperium/ Pomponik