Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozwiedli się w 2020 roku, po 23 latach małżeństwa. Jaka była przyczyna ich rozstania? Kobieta wyraziła to całkiem szczerze.

Para pobrała się w 1996 roku. Rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn, Franciszek. Drugi, Julian, urodził się w 2006 roku. Ich rozstanie przebiegło pokojowo, ale jakie były jego powody?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz: „Nie rozumie, nie wspiera twoich marzeń, planów, twojego życia”

Paulina Smaszcz ma już nowego partnera. W rozmowie z portalem Plotek wyznała, że nie czuje się samotna. Jej nowy partner ma jedną cechę, która różni go od Kurzajewskiego.

To jest wspaniałe. Nie chcę już nikogo z show-biznesu. Nie chcę już żadnych mężczyzn, którzy będą ze mną konkurować lub się porównywać – wyznała kobieta.

Czy powyższe zjawisko było jedną z przyczyn ich rozstania? To możliwe, choć powodów jest na pewno więcej. Była żona Kurzajewskiego w rozmowie z portalem wymieniła też wiele innych spraw:

W pewnym momencie, kiedy czujesz, że związek ciebie uwiera, że jesteś w związku samotna, że ktoś ciebie nie rozumie, nie wspiera twoich marzeń, planów, twojego życia, nie idzie w rytmie twojego serca, to lepiej dać mu szansę zbudować coś nowego i szczęśliwego – wyznała Smaszcz.

Nic dziwnego, że sam Kurzajewski odbiera ich rozstanie jako osobistą porażkę (więcej TUTAJ). Jeśli plotki o relacji dziennikarza z Katarzyną Cichopek okażą się prawdą, przed mężczyzną stoi spore wyzwanie, by nie powtórzyć poprzednich błędów.

Źródło: Plejada, Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok