Były chłopak zaprosił ją na swój ślub. Dziewczyna dzieląca się doświadczeniem w sieci, nie widziała niczego niestosownego w przyjęciu zaproszenia i cieszyła się z wesela i szczęścia swojego byłego. Znała jego dziewczynę i bardzo im kibicowała. Niestety, tuż przed ceremonią z jego ust padły słowa, przez które nigdy nie przestanie żałować, że przyszła.

Kobieta i jej były chłopak rozstali się już dwa lata temu. Postanowili, że chcą utrzymywać ze sobą kontakt, a on dość szybko znalazł sobie nową dziewczynę, która zaszła w ciążę. Nadchodzący wielkimi krokami ślub miał przypieczętować ich miłość. Tego, co stało się przed uroczystością, żadne z nich nie będzie mogło zapomnieć.

Były chłopak zaprosił ją na ślub

Para była ze sobą przez cztery lata, ale kobieta uznała, że facet nie jest jej wymarzonym partnerem. Coraz bardziej drażniła ją jego nieodpowiedzialność i ignorowanie obowiązków. Po szczerej rozmowie oboje uznali, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem. Lubili jednak spędzać ze sobą czas, dlatego postanowili pozostać w przyjaźni.

Kiedy były znalazł sobie nową dziewczynę, wszystko wskazywało na to, że bardzo się zmienił. Na wiadomość o ciąży partnerki natychmiast się oświadczył. Poprzednia ukochana dostała zaproszenie na ślub, które z radością przyjęła. Nie miała pojęcia, że czeka ją prawdziwy koszmar.

 

Ślub byłego

Tuż przed ceremonią mężczyzna chciał zamienić z byłą kilka słów. Kiedy je usłyszała, zrobiło jej się słabo. Powiedział, że tak naprawdę cały czas ją kocha i miał nadzieję, że gdy dowie się o ślubie… nie będzie chciała do niego dopuścić. Zorientował się, że nie zamierza tego zrobić, dlatego sam jej o wszystkim powiedział i wciąż liczył na to, że do siebie wrócą.

Kobieta była wstrząśnięta wyznaniem, a w głowie miała tylko jedną myśl: nie powinna się tam pojawić. To nie był jednak koniec koszmaru. Za drzwiami stała ciężarna panna młoda, która wszystko słyszała. Tak bardzo wstydziła się upokorzenia, że… nie odwołała ślubu. Zrezygnowany pan młody uznał, że skoro nie może być z poprzednią dziewczyną, to jest mu… wszystko jedno.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były chłopak
pexels.com Drew Rae

Były zszokował ją swoimi słowami.

były chłopak
@ericjamesward on unsplash

Kobieta żałuje, że po rozstaniu nie zerwała kontaktów z byłym.

były chłopak
unsplash.com, artsyvibes

Czuje, że z jej powodu żona byłego nigdy nie będzie szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Dzisiaj ponad 800 zakażeń. Od jutra wchodzą bardzo poważne, uciążliwe obostrzenia

 

Poprzedni artykułBogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
Następny artykułDramatyczne nagranie z ukrytej kamery. W ostatniej chwili chwyciła dziecko
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.