Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były mąż Małgorzaty Rozenek jest w trudnej sytuacji. Gwiazda zrobiła dla niego wspaniałą rzecz
Angelika Bielska
Angelika Bielska 04.07.2020 15:41

Były mąż Małgorzaty Rozenek jest w trudnej sytuacji. Gwiazda zrobiła dla niego wspaniałą rzecz

Małgorzata Rozenek
foto. screen Instagram @m_rozenek
Były mąż Małgorzaty Rozenek ma kłopoty
Trzeba przyznać, że gwiazda wykazała się naprawdę szczodrym sercem i szacunkiem wobec byłego męża. Nie ma jednak co się dziwić – pare łączą dzieci oraz kilka lat udanego małżeństwa!
Jak donosi Jastrząb Post, wówczas z pomocą przyszła była żona aktora – Małgorzata Rozenek. Ta mocno wspierała byłego męża, podczas jego ostatniej wizyty w szpitalu, regularnie go odwiedzając, pomagając w organizacji rehabilitacji i rozmawiając z lekarzami. To jednak nie wszystko.
Głównym źródłem utrzymania Jacka Rozenka jest praca na planie serialu Barwy Szczęścia oraz szkolenia z autoprezentacji dla firm. Jednak panująca w Polsce pandemia nieco zachwiała jego zarobki i płynność finansową. Należy także dodać, że aktor ma za sobą aż dwa udary mózgu. W związku z tym niezbędna okazała się być rehabilitacja – ta jednak również nie mogła przebiec bezproblemowo, ze względu na koronawirusa.
Ponadto, jak podaje jastrzabpost.pl, gwiazda odciążyła byłego męża finansowo. Ten do tej pory regularnie wspierał pieniężnie Rozenek w wychowaniu ich wspólnych dzieci. Teraz jednak aktorka zaproponowała, by ten płacił tyle alimentów, ile jest w stanie.
Jacek Rozenek jest wdzięczny byłej żonie
Były mąż Małgorzaty Rozenek – Jacek Rozenek, znalazł się w ciężkiej sytuacji. Perfekcyjna Pani domu nie pozostała jednak obojętna wobec tego faktu. Postanowiła zrobić dla niego coś wspaniałego. Trzeba przyznać, że gwiazda okazało się być naprawdę szczodra, a jej zachowanie jest godne podziwu. Jak się okazuje, nie tylko najbliższa rodzina może liczyć na jej pomoc – były mąż również.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Małgorzata Rozenek może się ostatnio pochwalić naprawdę dobrą passą. Najpierw na świat przyszło jej trzecie dziecko – Henryk. Następnie okazało się, że gwiazda poprowadzi kolejną edycję programu Projekt Lady. Tyle szczęścia jednak ostatnio nie miał były mąż gwiazdy – Jacek Rozenek.
źródło: jastrzabpost.pl
ZOBACZ TEŻ:
były mąż
foto Instagram @rozenekjacek

Jacek Rozenek ma ostatnio problemy.

były mąż
fot. instagram.com/m_rozenek

Gwiazda nie pozostała obojętna wobec jego problemów.

były mąż
foto Instagram @m_rozenek

Nie tylko jej rodzina może na nią liczyć.