Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były mąż zdradzał ją z 5 kobietami. Aktorka dowiedziała się, że od 11 miesięcy prowadzi podwójne życie, później było tylko gorzej
Michał Włoch
Michał Włoch 05.01.2020 11:15

Były mąż zdradzał ją z 5 kobietami. Aktorka dowiedziała się, że od 11 miesięcy prowadzi podwójne życie, później było tylko gorzej

rozstanie
Fot. rawpixel.com

Były mąż gwiazdy złamał jej serce i odebrał wiarę w instytucję małżeństwa. Aktorka bardzo długo dochodziła do siebie. Przez prawie rok jej partner prowadził podwójną grę, która zakończyła się głośnym rozwodem.

Ona – eteryczna piękność, która zagrała w oszałamiającej ilości hollywoodzkich produkcji uwielbianych przez kinomanów. On – męski, wytatuowany wielbiciel potężnych motocykli. Czasami przeciwieństwa się przyciągają. Opinia publiczna myślała, że tak jest też w tym przypadku. Okazało się jednak, że prawda jest zupełnie inna, a gwiazdorska para wzięła ze sobą rozwód.

Były mąż prowadził podwójne życie?

Jesse James, mąż Sandry Bullock przez 11 miesięcy prowadził podwójne życie, będąc w drugim związku. Kobietą, z którą celebryta zdradzał swoją żonę, była Michelle McGee, modelka i tatuatorka.

Do gali rozdania Oscarów pozostało kilka dni, kiedy media obiegła wiadomość, że Jesse James zdradza Sandrę Bullock. Okazało się, że gwiazdor przez 11 miesięcy żył w drugim związku z Michelle McGee. Na osłodę aktorce pozostała świadomość, że na stałe zapisała się w historii amerykańskiego przemysłu filmowego – zdobyła Oscara za rolę w filmie The Blind Side.

Jak aktorka zareagowała na doniesienia o zdradzie? Sandra Bullock złożyła pozew rozwodowy. Trudno jej się dziwić – to nie był koniec dewastujących emocjonalnie wiadomości…

Wszystkie kobiety Jessego Jamesa

Gdy prawda o jego niewierności wyszła na jaw, były mąż przeprosił aktorkę i swoje dzieci w publicznym oświadczeniu. Częściowo zaprzeczył w nim zarzutom. Na niewiele się to zdało…

Dlaczego? Kilka dni po medialnej bombie, jaką była zdrada celebryty, na jaw wyszły kolejne fakty. Do prasy zaczęły przedostawać się wyznania kolejnych kobiet, z którymi Jesse utrzymywał bardzo bliskie relacje. Ile kochanek miał Jesse James? Doniesienia medialne mówią o pięciu.

Jesse James słynie w Hollywood z kochliwości. Sandra Bullock była jego trzecią żoną. Obecnie gwiazdor jest na etapie swojego czwartego małżeństwa z Alexis DeJorią, zawodniczką startującą w rajdach samochodowych. Może połączyło ich zamiłowanie do szybkich maszyn?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż

Jesse James zdradzał słynną aktorkę z pięcioma kobietami i przez niemal rok prowadził podwójne życie.

były mąż

Były mąż Sandry Bullock ma już nową żonę – to Alexis DeJoria

były mąż

Sandra Bullock dostała Oscara kilka dni po dowiedzeniu się o zdradzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Uwielbiana aktorka urodziła w wieku 47 lat! Znamy płeć i imię dziecka
  4. Doprowadził do śmierci córkę legendarnej piosenkarki. Zmarł tak jak ona, miał 30 lat
  5. Agnieszka Chylińska w poruszającym wywiadzie. Przyznała, że jest mamą „wyjątkowego” dziecka
  6. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo