Były mąż Iwony Pavlović dał się przypomnieć internautom po tym, jak znana tancerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z przeszłości. Nie obeszło się bez refleksji. Kim jest mężczyzna i czym się zajmuje? Odpowiedź jest prostsza, niż się wszystkim wydaje.

Nowy Rok to idealny czas na podsumowania. Tak też było w przypadku Iwony Pavlović. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, która szerszej publiczności dała się poznać jako najbardziej surowa jurorka Tańca z Gwiazdami, opublikowała na swoim profilu zdjęcie z byłym partnerem. Wpis opatrzyła noworocznymi życzeniami i przemyśleniami, odnosząc się do wspomnień z przeszłości.

Były mąż na Instagramie Iwony Pavlović

Iwona Pavlović od czasu do czasu lubi powrócić wspomnieniami do dawnych lat, i jak widać, ma do nich duży dystans! Ostatnio, czarna mamba – jak sama o sobie mówi, podzieliła się z fanami swoim sylwestrowym przebraniem. Teraz, z okazji Nowego Roku, postanowiła złożyć obserwatorom najlepsze życzenia.

W tym celu, na swoim Instagramie, zamieściła zdjęcie z tanecznej przeszłości. Czujnym fanom gwiazdy nie umknie jednak żaden szczegół! Pod opublikowanym postem, poza wyrazami zachwytu i życzeniami, niemalże od razu pojawiły się pytania o partnera artystki. Okazało się, ze na zmieszczonym zdjęciu gwiazda tańczy ze swoim pierwszym życiowym partnerem — Arkadiuszem Pavlović.

Kim jest były mąż Iwony Palvlović?

Były mąż Iwony Pavlović jest znanym polskim tancerzem oraz współzałożycielem olsztyńskiej szkoły Mistrzów Tańca. Arkadiusz i Iwona Pavlović poznali się ponad 30 lat temu na jednym ze zgrupowań tanecznych. Dawnych małżonków połączyła wspólna pasja.

Para tworzyła małżeństwo przez 19 lat, a ich rozstanie wstrząsnęło tanecznym światkiem. Gwiazda udzieliła na ten temat wielu wywiadów i publicznych wypowiedzi. Dziś Iwona Pavlović jest szczęśliwą żoną biznesmena Wojciecha Oświęcimskiego, z którym we wrześniu będzie obchodzić 11. rocznicę ślubu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż
instagram.com/iwonapavlovic/

Iwona Pavlović opublikowała dawną fotografię, na której widnieje były mąż.

były mąż
instagram.com/iwonapavlovic/

Gwiazda ma dobre stosunki z byłym mężem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
  4. Staruszka przez całe życie skrywała sekret. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła prawdę
  5. Uwielbiana aktorka urodziła w wieku 47 lat! Znamy płeć i imię dziecka
  6. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułWygrał na loterii, chciał oddać część pieniędzy byłej żonie. Jego dziewczyna zareagowała błyskawicznie
Następny artykuł”Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.