Były mąż tuż po wyjściu z sali rozpraw po rozwodzie wręczył swojej żonie liścik. Jego treść była wstrząsająca, nikt nie spodziewał się, że mężczyzna mógłby skierować do niej takie słowa. Ich córka opublikowała treść listu do sieci, chciała upewnić się, że wszyscy dowiedzą się, jak postąpił jej ojciec. 

Nastolatka postanowiła, że pokaże całemu światu, w jaki sposób kończą się związki z niemal dwudziestoletnim stażem. Kiedy w końcu wyszli z sądowej sali, jej rodzice nie powiedzieli do siebie ani słowa. Były mąż wręczył tylko jej matce karteczkę, na której widniało zaledwie pięć słów.

Nie spodziewała się, że jej były mąż zachowa się w taki sposób

Kiedy rodzice Morgan oznajmili jej, że się rozwodzą, na początku dziewczyna była przerażona. Siedemnastolatka oczami ducha widziała nieustające scysje, te smutne święta spędzane w o połowie mniejszym gronie, spędzanie wakacji w rozjazdach pomiędzy mamą a tatą. 

Na całe szczęście, okazało się, że dziewczyna pomyliła się co do tego, w jaki sposób zachowają się jej rodzice. To, że wciąż byli dla siebie uprzejmi, nie oznaczało jednak, że sam rozwód był czymś przyjemnym. Matka dziewczyny wyszła z sali sądowej, nie mając ochoty na rozmowę z nikim, była zszokowana, kiedy nagle podszedł do niej były mąż. Mężczyzna jednak nie odezwał się ani słowem. Wręczył jej tylko liścik… i bukiet kwiatów.

Na zawsze twój

Na dołączonym do bukietu liściku od mężczyzny widniał napis — Na zawsze będę twój, Jason. — To, że się rozstali, nie sprawiło nagle, że stali się sobie obcy. Jej były mąż wciąż dbał o nią i wciąż w jakimś sensie, ją kochał. W końcu z jakiegoś powodu spędzili ze sobą 20 lat. 

— Będę wspominać z nostalgią te wspólne lata, ale i cieszę się, że udało im się rozstać w taki sposób. Wydaje mi się, że to była prawdziwa miłość i właśnie dlatego tak wyglądał ich rozwód i obecna relacja. Kocham moich rodziców i jestem z nich dumna! — napisała córka rozwiedzionej pary na swoich Twitterze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż
twitter.com/shorrtstackkk

Kobieta nie spodziewała się, że były mąż po rozwodzie wręczy jej taki liścik.

były mąż
twitter.com/shorrtstackkk

Jason zachował się z klasą. 

były mąż
twitter.com/shorrtstackkk

Na tym polega prawdziwa miłość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: twitter.com/shorrtstackkk

Poprzedni artykułKto wystąpi w drugiej edycji „Dance Dance Dance”? To może być duże zaskoczenie
Następny artykułDostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego