Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były mąż Urszuli Dudziak trafił do szpitala. Znany muzyk jest w ciężkim stanie.
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 11.09.2020 20:48

Były mąż Urszuli Dudziak trafił do szpitala. Znany muzyk jest w ciężkim stanie.

fot. eastnews.pl/ANDRZEJ IWANCZUK

Były mąż Urszuli Dudziak jest jedną z najbardziej cenionych postaci polskiej muzyki. Michał Urbaniak i Urszula stanowili kiedyś duet w prywatnym życiu jako małżeństwo. Jazzman i wokalistka poznali się jeszcze pod koniec lat 60. Oboje mieszkali w Nowym Jorku, który uchodzi za mekkę jazzu, gdzie ich związek był wystawiony na wiele prób. Ostatecznie rozstali się w 1987 roku.

Były mąż Urszuli Dudziak w szpitalu. Znany muzyk trafił do placówki medycznej w ciężkim stanie. W mediach pojawił się poruszający apel do jego fanów. Smutną wiadomość przekazał jego przyjaciel, który od lat związany jest ze środowiskiem muzycznym. Dziennikarz poinformował o szczegółach dotyczących zdrowia cenionego artysty.

Były mąż Urszuli Dudziak nie odebrał prestiżowej nagrody

Były mąż Urszuli Dudziak został zaproszony na prestiżową galę rozdania nagród. Znany polski jazzman został doceniony przez redakcję muzycznego serwisu Popkiller i otrzymał zaproszenie na uroczystość, która odbyła się 9 września 2020 roku. Michał Urbaniak miał nie tylko zasiąść wśród publiczonści, ale także odebrać nagrodę za całokształt zasług na rzecz kultury muzyki hip-hop.

Ku zdziwieniu wielu osób były mąż Urszuli Dudziak nie pojawił się na wydarzeniu i nie odebrał przyznanego Popkillera. Zrobił to za niego dziennikarz muzyczny Hirek Wrona, który wszedł na scenę po nagrodę. Po chwili Wrona wyciągnął telefon, aby przeczytać wiadomość SMS, którą otrzymał od muzyka. W treści Michał Urbaniak podziękował za wyróżnienie. Chwilę później publiczność usłyszała przykry komunikat odnośnie stanu zdrowia jazzmana.

  1. Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej. Wyjął pierścionek na premierze filmu o nim samym
  2. „Pytanie na śniadanie” afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział

Michał Urbaniak trafił do szpitala

Okazało się, że były mąż Urszuli Dudziak nie mógł wziąć udziału w plebiscycie, ponieważ trafił do szpitala. Michał Urbaniak leży w Instytucie Kardiologii w Aninie, a jego stan zdrowia jest ciężki. Odbierając nagrodę dla 77-letniego muzyka, Hirek Wrona zwrócił się do wszystkich z poruszającym apelem.

Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego – jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki – słowa Hirka Wrony cytuje stacja radiowa Chillizet.

Po ogłoszeniu tej wiadomości, w mediach, wszyscy mają nadzieję, że były mąż Urszuli Dudziak wróci do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Były mąż
Fot. Wikimedia Dorota Koperska Photography CC BY-SA 4.0

Były mąż Urszuli Dudziak w szpitalu.

były mąż
Fot. Wikimedia A. Kozak – https://www.reverbnation.com/michalurbaniak CC BY-SA 4.0

Znany muzyk trafił do placówki medycznej w ciężkim stanie.

zdrada

Bliscy proszą o modlitwę za niego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
  3. Gwiazda „Sanatorium miłości” ogłosiła szczęśliwą nowinę. Z całej Polski płyną gratulacje
  4. Zamykają klasy, nauka będzie odbywała się zdalnie. Kilkudziesięciu uczniów i ich rodziny na kwarantannie
  5. Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane

źródło: chillizet.pl