Były mąż uwielbianej na całym świecie piosenkarki znęcał się nad nią. Pomimo upływu lat, przerażające wspomnienia docierają do niej niczym boomerang. Mężczyzna groził nawet, że odetnie jej palce. Artystka zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała o swoich koszmarach z przeszłości. Jej słowa wprawiają w osłupienie.

Mimo że artystka rozwiodła się w 2017 roku, w dalszym ciągu zdarza jej się wyjawiać coraz to nowe fakty ze swojego niezbyt udanego małżeństwa z producentem muzycznym. Jej książę z bajki w rzeczywistości okazał się tyranem, który przemienił jej życie w piekło. Niemalże na każdym kroku nękają ją koszmary związane z ex partnerem.

Były mąż znęcał się nad nią

Melanie Brown i producent muzyczny Stephen Belafonte rozstali się w 2016 roku, a zaledwie rok później byli już po rozwodzie. Kobieta przyznała wówczas, że były partner znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Bicie, duszenie czy zmuszanie do bliskich kontaktów z obcymi kobietami miały być na porządku dziennym. Piosenkarka po raz kolejny zdecydowała się na wyjawienie wstrząsających faktów ze swojego małżeństwa.

Pomimo że od tego czasu minęły już 3 lata, w dalszym ciągu wszystko do niej wraca. Koszmar, który zgotował jej ukochany, utrudnia jej prowadzenie normalnego życia.

Groźby były na porządku dziennym 

O tym, że Belafonte okazał się dręczycielem i tyranem, Mel B mówi otwarcie od dłuższego czas. Jakiś czas temu spytany o oskarżenia… nie potrafił ukryć swojego zdziwienia. Tymczasem okazuje się, że były mąż miał zagrozić jej nawet odcięciem palców.

Zbiegłam po schodach, ponieważ myślałam, że mój były odciął mi palec. Myślałam, że tak się stało, ponieważ groził, że to zrobi. Byłam przekonana, że mój palec zniknął, a mama musiała mnie uspokoić, że wciąż tam jest- powiedziała piosenkarka.

Jak sama przyznaje, niekiedy zdarza jej się zapominać, że żyje tu i teraz. Nadwyrężona psychika przyczynia się do tego, iż jej mózg samoistnie wraca do przeszłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Były mąż
instagram.com @melaniebrownuk

Mel B, była członkini girlsbandu Spice Girls zdecydowała się na szczere wyznanie. 

Były mąż
instagram.com @melaniebrownuk

Były mąż znęcał się nad nią. 

Były mąż
instagram.com @stephenbelafonte1

Artystka związana była z producentem muzycznym, Stephenem Belafontem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułBiały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
Następny artykułJak rozjaśnić włosy? Zdradzamy 4 najlepsze metody na piękny blond
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.