Były mąż Meghan Markle to tajemnicza postać. Zanim aktorka wkroczyła do Rodziny Królewskiej, miała przecież zwykłe życie, a jak się okazuje ciekawą przeszłość. Meghan Markle jest bowiem rozwódką, a były mąż, który niedawno został zapytany przez dziennikarzy, co sądzi o byłej żonie, cóż… Jego reakcja znaczy więcej niż milion słów.

Po latach rozstania amerykański producent nadal reaguje emocjonalnie na pytania dotyczące byłej partnerki. Jego reakcja zaskoczyła fotoreporterów. Co się między nimi wydarzyło przed laty? 

Były mąż ma żal do aktorki?

Trevor Engelson – jest popularnym amerykańskim producentem. Jego związek z Markle trwał 6 lat, a 2 lata byli małżeństwem. Pobrali się na Jamajce w 2011 roku. To on wprowadził obecną żonę księcia Harry’ego do świata show-biznesu. 

Fotoreporterzy znaleźli mężczyznę przy salonie fryzjerskim w Beverly Hills. Nic więc dziwnego, że od razu wykorzystali moment i zaczęli zadawać pytania na temat Meghan Merkel

Engelson został zapytany, czy jest zaskoczony sytuacją na brytyjskim dworze? Oraz czy zatrudniłby Meghan jeżeli będzie chciała wrócić do aktorstwa?

Producent był widocznie zażenowany pytaniami.

– Bawcie się dobrze. Miłego dnia.- odpowiedział

Ignorując fotoreporterów, wsiadł do swojego auta i ruszył z piskiem opon.

Drażliwy temat 

Meghan Merkel i książę Harry to obecnie najbardziej kontrowersyjna para na świecie. Tę burzę rozpętała ich decyzja, że rezygnują z obecnie pełnionych funkcji w Rodzinie Królewskiej. Para twierdzi, że chce żyć na własny rachunek i na własnych zasadach. 

Od zawsze niesforny książę chce odsunąć się od Rodziny Królewskiej. Brytyjczycy nie potrafią pogodzić się z jego decyzją. Wokół księżnej Sussex krąży wiele opinii, a media huczą o jej życiu osobistym od początku związku z brytyjskim księciem.

Rodzina aktorki też nie potrafi zrozumieć decyzji pary. Siostra otwarcie mówi, że nie wierzy w chęć prywatnego życia, a ojciec jest zły, że nie tak wychowywał córkę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż
instagram.com.hrhofsussex

Para wzbudziła kontrowersje swoją decyzją.

były maż
instagram.com.hrhofsussex

Para chce żyć po swojemu, z dala od zasad dworskiej etykiety.

Zdjęcia Meghan Merkel i Trevora Engelsona możecie zobaczyć plejada.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Edyta Górniak ma nowy romans? Została przyłapana w klubie, ze znanym mężczyzną
  3. Wcierała w paznokcie 3 produkty spożywcze. 2 tygodnie później patrzy na swoje dłonie i zamiera
  4. Lekarze nie mogli uwierzyć w wygląd tego dziecka. Musieli natychmiast operować
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródło: plejada.pl

Poprzedni artykuł5 lat temu wygrała „MasterChef Junior”. Dziś nie można jej poznać, to piękna nastolatka
Następny artykułChciał zamienić owczarka niemieckiego na chihuahue, wystawił ogłoszenie. Komentujący nie zostawili na nim suchej nitki