Były mąż Ivany Trump ostro skomentował jej rodzinę. W rozmowie z portalem Page Six wypowiedział się na temat dzieci Ivany i obecnego prezydenta USA. Tych słów rodzina Trumpów nigdy mu nie wybaczy. Będą chcieli go zniszczyć?

Były mąż Ivany udzielił wywiadu, w którym powiedział co myśli o dzieciach Donalda Trumpa z pierwszego małżeństwa. Jego słowa wywołały prawdziwą burzę. W okropny sposób obraził kilka osób. Prezydent będzie wściekły?

Były mąż Ivany Trump: kim jest Rossano Rubicondi?

Rossano Rubicondi jest włoską osobowością telewizyjną, aktorem i byłym modelem. Najbardziej jednak zasłynął z tego, że był czwartym mężem Ivany Trump, młodszym od niej o 23 lata. Małżeństwo nie przetrwało nawet roku, ale para wciąż utrzymywała ze sobą kontakt. W niedawnym wywiadzie Rossano nie zapanował nad językiem i powiedział coś okropnego o dzieciach Trumpa. Zdradził, że szanuje Ivanę, ale jej rodzina nigdy nie była dla niego miła.

-Tych ludzi obchodzą tylko pieniądze. Nie mają serca. Są śmieciami — powiedział wściekły mężczyzna.

O Donaldzie Juniorze, najstarszym potomku prezydenta USA, mówił, że jest idiotą. Według aktora jedynie Ivanka nie jest głupia.

Kim jest Ivana Trump?

Ivana Trump to pierwsza żona Donalda Trumpa. On natomiast był jej drugim mężem. Mają razem trójkę dzieci: Donalda Juniora, Ivankę oraz syna Erica. Kobieta ma czeskie korzenie, a w latach młodości była modelką. Po ślubie pomagała mężowi w biznesie. Gdy w 1990 roku na jaw wyszedł romans Donalda Trumpa z aktorką Marlą Maples, małżeństwo zaczęło się rozpadać i ostatecznie dwa lata później doszło do rozwodu. Wówczas Ivana otrzymała 25 milionów dolarów z podziału majątku. Ponadto otrzymała wartą 14 milionów posiadłość, niemal połowę udziałów w ośrodku na Florydzie oraz alimenty na dzieci w wysokości 350 tysięcy dolarów rocznie.

Ivana i  Rossano Rubicondi znają się od wielu lat i utrzymywali kontakt nawet długo po rozwodzie. Myślicie, że słowa aktora na tyle rozwścieczyły byłą żonę Trumpa, że już nigdy nie zobaczymy ich razem?

ZOBACZ ZDJĘCIA IVANY TRUMP:

Były mąż
pl.wikipedia.org

Ivana Trump to była żona Donalda Trumpa.

Były mąż
instagram.com/ivanatrumpfan

Para ma trójkę dzieci.

Były mąż
instagram.com/ivanatrumpfan

Jak zareagują na słowa byłego męża Ivany?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Partner Hanny Konarowskiej z „Barw Szczęścia” oświadczył jej się w nietypowym miejscu. Można pozazdrościć
  2. Paulina Lenda powaliła jurorów „Mam Talent” na kolana. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
  3. Krystyna Pawłowicz publicznie skomentowała swoją sylwetkę. „Jestem grubasek”
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułPartner Hanny Konarowskiej z „Barw Szczęścia” oświadczył jej się w nietypowym miejscu. Można pozazdrościć
Następny artykułIle zarabia Anna Wendzikowska? Prowadzi luksusowe życie, na które ciężko pracowała
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.