Doda wczoraj oznajmiła wszem wobec, że rozwodzi się ze swoim obecnym mężem. Informacja poruszyła cały świat show-biznesu i niektórych skłoniła do zabrania głosu w tej sprawie. Były narzeczony gwiazdy Emil Haidar nie omieszkał odnieść się do tego w mediach społecznościowych. 

Doda należy do osób, które ponad wszystko chronią swoją prywatność. Gwiazda jednak wczoraj postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wyznać, co dzieje się w jej życiu osobistym. Miała ważny powód: – Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód – napisała już na wstępie oświadczenia.

Doda rozwodzi się z mężem 

Doda wczoraj zaskoczyła wszystkich swoich fanów i cały świat show-biznesu. Gwiazda ogłosiła, że złożyła pozew o rozwód i rozstaje się ze swoim mężem: 

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna – poinformowała gwiazda.

Pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony jej fanów: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

-Trzeba zawsze stawiać swoje szczęście na pierwszym miejscu. Gratuluje odwagi, wiele kobiet jej nie posiada… Będzie dobrze

-Szkoda. Jakoś po cichu wierzyłem, że w tym związku w końcu byłaś prawdziwe szczęśliwa. Ufam, że mimo wszystko wciąż tak będzie

-Czuję, że to żart i chciałabym mieć racje – pisali internauci. 

Od komentarza nie powstrzymał się również były narzeczony gwiazdy, który w wymowny sposób odniósł się do informacji o rozwodzie Dody. Na swoim InstaStory opublikował dwie grafiki. 

Pierwsza przedstawia zdjęcie artykułu z gazety zatytułowanego „Producent „Pitbulli” zbankrutował”. W treści artykułu można między innymi przeczytać, że: „Syndyk Ent One Investments prześwietli umowy, na podstawie których miliony złotych zebrane od inwestorów trafiły do maltańskiej firmy Emila Stępnia i Dody.”

Do drugiego zdjęcia Emil dodał od siebie tylko krótki opis. „Dwa tygodnie później”. Opublikowany kadr przedstawia zdjęcie Dody i Emila z nagłówkiem informującym o tym, że się rozwodzą. 

Doda i Emil Stępień pobrali się w 2018 roku. 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie. 

 

Doda
Screen z https://www.instagram.com/emil.haidar/?hl=pl
Doda
Screen z https://www.instagram.com/emil.haidar/?hl=pl

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Instagram 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.