Były partner i przyrodni brat, który doprowadził do śmieci córki legendarnej piosenkarki nie żyje. Nieoficjalne doniesienia dotyczące powodu zgonu wprawiają w osłupienie. Zmarł dokładnie w taki sam sposób jak jego narzeczona przed pięciu laty. Mężczyzna miał zaledwie 30 lat. 

Smutną informację o śmieci mężczyzny przekazał na Twitterze jego przyrodni brat. 30-latek pierwszego dnia nowego roku trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie przed śmiercią przeszedł kilka zawałów serca. Seria ataków tym razem okazała się tragiczna w skutkach. 

Były partner córki Whitney Houston nie żyje 

Według doniesień portalu DailyMail.com w Nowy Rok zmarł Nick Gordon, przybrany syn Whitney Houston i ex partner jej córki, Bobbi Kristiny Brown. Druzgocącą nowinę do wiadomości publicznej podał brat Gordona, Junior Walker.

Boże, dlaczego musiałem stracić mojego brata w Nowy Rok. Wszystko, co mogę zrobić, to płakać – napisał na Twitterze załamany mężczyzna. 

Oprócz tego dodał również wzruszający kadr z ich młodości, na którym pozuje z tragicznie zmarłym mężczyzną. To właśnie brat Nicka czuwał przy jego szpitalnym łożu do ostatnich chwil. 

Nick Gordon zmarł dokładnie jak jego była 

Nieoficjalne doniesienia dotyczące śmieci Nicka Gordona wprawiają w osłupienie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zmarł dokładnie tak samo, jak jego była partnerka, Bobbi Kristina Brown w 2015 roku.

– Sprawa jest świeża, ale wygląda na to, że Nick narkotyzował się w towarzystwie przyjaciół. Kiedy zemdlał, zawieźli go do szpitala i tam zostawili – wyznał jeden z informatorów Daily Mail.

Dodajmy jeszcze, że ostatnie lata życia mężczyzny nie należały do najprostszych. Nick przez cały czas zmagał się z oskarżeniami dotyczącymi przyczynienia się do śmierci Bobbi. Finalnie sąd skazał go na wypłacenie rodzinie zmarłej piosenkarki 36 milionów dolarów odszkodowania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Były partner
wikipedia.org

Nie żyje przyrodni brat i były partner Bobbi Kristiny Brown.

Były partner
instagram.com @nickdgordon

Nick Gordon 1 stycznia trafił na oddział intensywnej terapii. 

Były partner
instagram.com @nickdgordon

Miał zaledwie 30 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  4. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  5. Michał Wiśniewski i „Ich Troje” wracają z nowym teledyskiem. Wokalistką znów została Justyna Majkowska
  6. Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie
Poprzedni artykułMatka włożyła dziecko do pralki i ją włączyła. Twierdzi, że chłopiec sam się w niej zatrzasnął
Następny artykułOdważna kotka pokazuje, kto tu rządzi. Postanowiła zmierzyć się… z lwicą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.