Olga Frycz ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Aktorka zaznaczyła, że czuje się wspaniale i wierzy, że wszystko będzie dobrze. W sieci zawrzało.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór – czytamy na Instagramie.

Olga Frycz jest w ciąży

Pod postem Olgi Frycz pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, m.in od Agnieszki Sienkiewicz, Weroniki Rosati, Agaty Rubik, Adrianny Biedrzyńskiej czy Aleksandry Żebrowskiej. Kilka słów napisał także były partner aktorki, ojciec jej córeczki.

Hela na bank będzie super siostrą, a Ty jesteś super mamą, bo jesteś bardzo bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak jak mówiłem wiele razy, zawsze(!) możesz na mnie liczyć – napisał Grzegorz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Internauci są zachwyceni reakcją mężczyzny. 

Jest Pan świetnym facetem, aż się łezka kręci, teraz to rzadkość; Jestem pod wielkim wrażeniem jak dojrzale i mądrze wychowujecie państwo Helę, brawo, wspaniali rodzice. Miło was się ogląda, wszystkiego dobrego; Wasza relacja jest dowodem na ogromną dojrzałość i mądrość życiową. Szacunek – piszą fani.

Zobacz zdjęcie:

olga frycz
screen instagram.com/tojafrycz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.