Sklep Pepco znów nie zawiódł swoich klientów. Tym razem w sieciówce pojawiła się niesamowita kolekcja Cardio Bunny. Jest to idealna okazja dla każdego, kto ma ochotę kupić dobrej jakości sprzęt i ubranie na siłownię w niskiej cenie.

Sieć sklepów Pepco zaskoczyła swoich wielbicieli nową ofertą. Na półkach można obecnie znaleźć rewelacyjne ubrania i sprzęt treningowy z kolekcji Cardio Bunny. Do kiedy można nabyć produkty z tej serii?

Cardio Bunny w Pepco: Rewelacyjny sprzęt treningowy w niskich cenach

To już nie pierwszy raz, kiedy sklep Pepco zaskakuje swoich klientów rewelacyjną ofertą, zawierającą dobrej jakości produkty w niskiej cenie. Obecnie w sieciówkach pojawiły się ubrania i sprzęt treningowy z marki Cardio Bunny. Jest to idealna okazja dla wszystkich, których postanowieniem noworocznym jest zadbanie o swoje zdrowie i sylwetkę oraz powrót na siłownię.

Cardio Bunny oferuje w swojej kolekcji niesamowite ubrania, które zostały wykonane z materiałów idealnie nadających się na trening. Obecnie w sklepach Pepco można nabyć niezwykle dziewczęce biustonosze sportowe, legginsy, koszulki oraz bluzy, które sprawdzą się nie tylko podczas uprawiania sportu, ale też w codziennym funkcjonowaniu.

Co więcej, na sklepowych półkach w Pepco można znaleźć wiele przydatnych sprzętów treningowych, jak na przykład maty do ćwiczeń, słuchawki bezprzewodowe czy gumki do włosów w kolorach kompletów do ćwiczeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Cardio Bunny w Pepco
fot. Pepco
Cardio Bunny w Pepco
fot. Pepco
Cardio Bunny w Pepco
fot. Pepco
fot. Pepco

Pepco oferuje również nastoletnią kolekcję Cardio Bunny, która ma mniejsze rozmiary i przystosowana jest dla młodszych klientów sklepu. W ofercie oprócz ubrań można znaleźć także praktyczne worki, plecaki i torby treningowe.

Cardio Bunny w Pepco
fot. Pepco
Cardio Bunny w Pepco
fot. Pepco

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie