Carrefour przeprasza swoich klientów i ma za co. W jednym z supermarketów znanej sieci doszło do porażającego zdarzenia. Jak przekazał Polsat News, ciało mężczyzny, który zmarł w sklepie, zostało przykryte parasolami i otoczone pudełkami, a obok zwłok chodzili klienci, którzy wciąż dokonywali zakupów. O skandalicznej sprawie usłyszał cały świat.

To, co wydarzyło się w ostatnim czasie w jednym ze sklepów sieci Carrefour, rozwścieczyło opinię publiczną. Teraz spółka gorzko tłumaczy się z tego, w jaki sposób potraktowana została śmierć jednego z jej pracowników. Niestety, 53-letni kierownik brazylijskiego supermarketu zmarł w trakcie pracy, a jego zwłoki leżały na jednej ze sklepowych alejek.

Carrefour: zwłoki mężczyzny w sklepowej alejce

Sytuacja, która miała miejsce w Carrefourze w Recife w Brazylii, wstrząsnęła całym światem. Kiedy sprawa wyszła na jaw, ludzie nie mogli uwierzyć w to, co wydarzyło się w sklepie. 

Jak przekazał Polsat News, 53-letni Manoel Moises Cavalcante, który był przedstawicielem handlowym firmy, współpracującą z siecią supermarketów, w piątek 14 sierpnia zmarł na zawał serca w sklepie w Recife. Reakcja innych była wstrząsająca. Ciało mężczyzny leżało na jednej z alejek pośród klientów, którzy w dalszym ciągu robili zakupy.

  1. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  2. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września

Carrefour: przykryli zwłoki parasolami

Zwłoki mężczyzny, który w wyniku zawału serca zmarł w trakcie pracy, zostały przykryte parasolami i otoczone kartonami i o dziwo, sklep nie został zamknięty, a klienci nie zostali z niego wyproszeni. Ciało 53-latka leżało na podłodze przez ponad trzy godziny, od 7:30 do 11. Jak wytłumaczył się supermarket? 

Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią. Firma popełniła błąd, nie zamykając sklepu natychmiast po incydencie – napisano w wydanym w środę oświadczeniu. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
  2. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco
  3. Niewyobrażalna rzecz stała się w Tatrach. Nagranie jest porażające
  4. Skandal w „Królowych Życia”. Nie będzie Rafała i Gabriela w programie. Fani są zdruzgotani, będą nowi uczestnicy
  5. Ciało Kacperka znaleziono w rzece. Prokuratura ujawniła wstrząsające fakty
  6. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie

 Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułSyn Zenka Martyniuka przyłapany z kochanką? Daniel zapomniał, że ma żonę?
Następny artykułGigantyczny pożar na północy kraju. Trwa akcja, na miejscu działa 20 zastępów straży pożarnej
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.