Celine Dion: anoreksja jest powodem niepokojącego wyglądu artystki? To już kolejny raz, gdy została posądzona o borykanie się z poważnymi zaburzeniami odżywania. Jej najnowsze zdjęcia przeraziły fanów i wywołały lawinę komentarzy. Czy gwiazda wymaga specjalistycznej pomocy? Nie uwierzycie, jak tłumaczy swoją niską wagę!

Ostatnie lata nie były łatwe dla kanadyjskiej piosenkarki. Na początku 2016 roku w tragicznych okolicznościach zmarł jej mąż, a zaledwie dwa dni później gwiazda musiała pożegnać ukochanego brata. Ostatnie doniesienia medialne wskazywały, że artystka zaczęła powoli dochodzić do siebie. Niestety, po początkowym optymizmie fani mają kolejny powód, by się martwić. Powód? Podejrzenia poważnych zaburzeń odżywania, wywołane jej niepokojącym wyglądem i nadmierną szczupłością. Celine Dion: anoreksja sprawiła, że wygląda jak cień dawnej siebie? To nie pierwszy raz, gdy w stronę Dion wysunięto podobne zarzuty! Czy przyznała się do problemów zdrowotnych? Nie takiego wyjaśnienia się spodziewano.  

Celine Dion: anoreksja jest jej udziałem?

Jak czytamy na gala.pl, Celine Dion zdecydowała się wziąć udział w paryskim tygodniu mody. Gwiazda słynie ze swojego zamiłowania do eleganckich kreacji, więc nic dziwnego, że przyjęła zaproszenie i przyleciała do Francji. Prawdopodobnie nie spodziewała się, że jej wizyta wywoła aż taką lawinę plotek.

Celine Dion: anoreksja sprawiła, że gwiazda drastycznie straciła na wadze? Uwadze internautów nie umknął fakt, że artystka waży o wiele mniej, niż zalecają lekarze. Gdy włożyła suknię bez ramion, w oczy natychmiast rzuciły się jej wyraźnie zarysowane kości klatki piersiowej i ramion oraz nienaturalnie zapadnięta twarz. Mimo że gwiazda zdawała się mieć dobry humor, a nawet machała do fotografów i posyłała im całusy, jej postawa ani trochę nie uspokoiła zmartwionych fanów. 

Celin Dion przyznała się do anoreksji?

Sama zainteresowana konsekwentnie zaprzecza, żeby borykała się z anoreksją lub bulimią. Jak czytamy na gala.pl, Celine Dion składa swoją nadmierną szczupłość na karb intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Celine Dion: anoreksja sprawiła, że gwiazda zaczęła inaczej postrzegać własne ciało? Od kiedy piosenkarka sporo straciła na wadze, zaczęła także wybierać o wiele odważniejsze kreacje i sporo odsłaniać. Artystka nie ukrywa zresztą, że to właśnie znaczna utrata kilogramów skłoniła ją do zmiany stylu. 

 — Robię to dla siebie. Chcę czuć się silna, piękna, kobieca i seksowna. […] Jeśli coś mi się podoba, to nie muszę się z tego tłumaczyć  — cytuje piosenkarkę gala.pl

Gwiazda zajmuje się m.in. tańcem, w czym wspiera ją profesjonalny instruktor Pepe Munoz. Ponieważ wspólne treningi bardzo zbliżyły ich do siebie, w mediach pojawiły się posądzenia o romans. Pikanterii dodawał fakt, że Celine Dion i tancerza dzieli dwadzieścia sześć lat. Jednak artystka obśmiała te doniesienia

Celine Dion: anoreksja sprawiła, że tak straciła na wadze? Nie ma nic złego w tym, że gwiazda ma nawet bardzo szczupłą sylwetkę, o ile nie szkodzi swojemu zdrowiu. Mamy nadzieję, że z piosenkarką jest wszystko w porządku, a utrata kilogramów wiąże się tylko z ostatnimi tragediami.

ZOBACZ ZDJĘCIA CELINE DION:

celine dion: anoreksja
fot. instagram.com @celinedion

Celine Dion choruje na anoreksję? Gwiazda jest coraz chudsza. 

celine dion: anoreksja
fot. instagram.com @celinedion

Celine Dion trzy lata temu straciła najbliższe osoby. 

celine dion: anoreksja
fot. instagram.com @celinedion

Celine Dion: anoreksja naprawdę dopadła gwiazdę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy Magdalena Cielecka chciała mieć dzieci? Szczere słowa aktorki „Już się nie dowiem”
  2. Naklejki wodne na paznokcie, jak ich używać? Najlepsza instrukcja krok po kroku
  3. Umierająca suczka szła poboczem. Była wykończona i straciła nadzieję
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona

źródła: gala.pl, radiozet.pl

Poprzedni artykułGwiazda TVN pokazała zdjęcie po chemioterapii. Wraca do zdrowia w Szwajcarii
Następny artykułBracia Golec mają rodzeństwo! Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.