Cezary Pazura pokazał się bez koszulki! Jego żona dodała zdjęcie, a fanki aktora oniemiały z zachwytu! Ma 57-lat a wygląda dużo młodziej! Cezary dotrzymuje kroku swojej pięknej żonie. Posypały się setki komentarzy.

Cezary Pazura to aktor znany kilku pokoleniom widzów. Karierę zaczynał jeszcze w latach osiemdziesiątych i od tamtej pory stworzył kilka kreacji, które są wręcz kultowe. O swoich aktorskich przeżyciach opowiada na YouTube, co pozwoliło mu powiększyć grono fanów o tych z młodszego pokolenia. Jak dziś wygląda słynny aktor?

Cezary Pazura bez koszulki

Wakacyjna fotka na insta, którą dodała Edyta Pazura, zaskoczyła fanów popularnego aktora. Ma 57-lat, a wciąż jest w świetnej formie. Zdjęcie sprawiło, że obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu.

-Niejeden mężczyzna w tym wieku co Pan Cezary może pozazdrościć… Jak człowiek dba o siebie, zawsze dobrze będzie wyglądać.

-Super forma! – komentowali zachwyceni fani.

Cezary Pazura z pewnością spędza wiele godzin na siłowni, nic więc dziwnego, że internauci wprost zasypali go komplementami. W ubiegłym roku aktor przeszedł poważną operację kręgosłupa i na jakiś czas musiał przestać trenować.

Edyta Pazura: Instagram

Para wraz z dziećmi wypoczywa na Warmii. Oboje chętnie relacjonują przebieg rodzinnych wakacji. Niedawno aktor pokazał zdjęcie swojej córeczki z okazji jej dziesiątych urodzin. Dziewczynka jest naprawdę śliczna.

Edyta Pazura pasjonuje się fotografią, dlatego na jej Instagramie możemy zobaczyć naprawdę wiele przepięknych zdjęć całej rodziny Pazurów. Kilka dni temu zamieściła tam zdjęcie, którego autorem jest Cezary. Kobieta pozuje w bikini z ogromnym flamingiem. Rok temu po raz trzeci została mamą, a wygląda jak milion dolarów!

– Ja, mama trójki dzieci, chciałabym mieć takie pośladki — napisała jedna z internautek.

Jaki jest sekret jej fenomenalnej figury? Edyta odpisała, że ćwiczy co drugi dzień, a gdy jej dzieci już śpią, wykonuje serię wymachów. To się nazywa determinacja! Ta para zmotywowała was do bardziej aktywnego stylu życia?

ZOBACZ ZDJĘCIA CEZAREGO PAZURY I JEGO ŻONY:

Cezary Pazura
instagram.com/edyta_pazura/

Cezary Pazura utrzymuje genialną formę!

Cezary Pazura
instagram.com/edyta_pazura/

Jego żona zamieszcza wiele atrakcyjnych zdjęć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znana aktorka z „M jak miłość” miała raka piersi. Mogła liczyć na wsparcie kolegów z planu
  2. Ojciec Jolanty Kwaśniewskiej był wojskowym. Przeżył rzeź wołyńską
  3. Projekt Lady zrobił z niej wielką gwiazdę. Jak wyglądała Irena Kamińska-Radomska zanim została mentorką w programie TVN?
  4. Wykształcenie Iwony Pavlovic nie ma nic wspólnego z tańcem. Jakie studia ukończyła?
  5. Agata Duda znów pokazała klasę. Na spotkaniu z japońską parą książęcą wyglądała bezbłędnie

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl