W Dzień Dziecka wyemitowano wyjątkowy odcinek programu „Milionerzy”. Zamiast standardowych uczestników w studio show pojawili się celebryci, którzy do odpowiedzi zasiedli wraz ze swoimi dziećmi. Jedną z par tworzyli Cezary Pazura i jego córka Anastazja.

Program prowadzony przez Huberta Urbańskiego jest dobrze znany z tego, że serwuje uczestnikom trudne, a przy tym często podchwytliwe pytania. Popularny aktor i jego pociecha również musieli się z takimi zmierzyć. Jak im poszło?

„Milionerzy”: Cezary Pazura i jego córka zaskoczyli Urbańskiego

Warto nadmienić, że specjalny odcinek miał też charakter charytatywny. Cała, wygrana przez uczestników kwota miała zostać przeznaczona na podopiecznych fundacji TVN. Należy dodać, że poza Pazurą i jego córką w szranki z trudnymi pytaniami stanęli także Jan Peszek oraz jego syn.

Cezaremu Pazurze i Anastazji szło całkiem nieźle, ale w pewnym momencie natrafili na przeszkodę, której we dwójkę nie byli w stanie pokonać. Pojawiło się bowiem pytanie o tematyce religijnej, dotyczące treści tak zwanego Psalmu Dawidowego. Choć sam aktor określa się jako wierzący, aż tak dogłębnej wiedzy na temat Biblii nie miał, dlatego zdecydował się na koło ratunkowe.

Wraz z córką wybrał telefon do przyjaciela. Gdy Hubert Urbański zapytał się, do kogo ma zadzwonić, dowiedział się od Pazury, że jego rozmówcą będzie Mateusz. Nie chciał jednak wyjawić, kim on dokładnie jest. W transmisji nie pokazano także jego zdjęcia, choć zwykle ma to miejsce. Jak wytłumaczono, ów Mateusz po prostu sobie tego nie życzył. To mocno zdziwiło Urbańskiego. Niemniej, zadzwonił do przyjaciela rodziny.

Tajemniczy Mateusz okazał się wyjątkowo pomocny, bo podpowiedział aktorowi i jego córce, że w oryginale fragment psalmu brzmi „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną”. Uczestnicy zaznaczyli więc odpowiedź „B”, która faktycznie była poprawna. Dzięki temu zyskali jeszcze większe fundusze dla potrzebujących dzieci.

Zobacz zdjęcie:

Milionerzy
fot. kadr z programu „Milionerzy” prod. Jake Vision

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3.  Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.