Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 18.07.2020 16:09

Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Cezary Żak
fot. EASTNEWS Cezary Żak – EA @TRICOLORS/East News

Cezary Żak i Katarzyna Żak się rozwodzą? Jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu miała przechodzić poważny kryzys. Gwiazdor nie zwlekał długo i wydał oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy, co naprawdę się stało. Tego nie mogliśmy się spodziewać.

Cezary Żak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, jak rzeczywiście wygląda sprawa jego rozwodu. Aktor zaznaczył, że w tym roku wraz z małżonką powinni obchodzić 35 rocznicę ślubu.

Cezary Żak: jest oświadczenie w sprawie rozwodu

Medialne małżeństwa bywają trudne i niestety świat show-biznesu był już świadkiem wielu rozstań, których nikt się nie spodziewał. Jakiś czas temu pisaliśmy o pięknej wspólnej posiadłości Cezarego i Katarzyny Żaków. Obecnie, internet huczy od spekulacji na temat domniemanego rozwodu pary.

Katarzyna Żak kilka lat temu w jednym z wywiadów powiedziała, że są prawdopodobnie najczęściej rozwodzonym przez media małżeństwem, jednak trzymają się swojej przysięgi i świetnie im się wiedzie. Tym razem, głos w sprawie postanowił zabrać sam Cezary Żak.

  1. Ministerstwo Zdrowia opublikowało oficjalny komunikat. Wszyscy Polacy muszą dostosować się do 3 rzeczy
  2. W TVP szykuje się prawdziwa rewolucja? Zadziwiające doniesienia mediów, nie mają wątpliwości, chodzi o Jacka Kurskiego
  3. Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu

Cezary Żak o swoim rozwodzie

Aktor postanowił za pośrednictwem Facebooka poinformować swoich zmartwionych fanów, jak naprawdę wygląda sytuacja w jego małżeńskim życiu. Opublikował nostalgiczne zdjęcie z Katarzyną Żak, które z pewnością budzi wiele wspomnień.

– Kolejny raz nas rozwodzą. Tym razem Świat Seriali z Interii. Zapewniamy Was, że mamy się dobrze i za miesiąc będziemy świętować 35 rocznicę ślubu. Pozdrawiamy — napisał na Facebooku szczęśliwy Cezary Żak.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Cezary Żak

Para wkrótce będzie obchodziła 35. rocznicę ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Placki ziemniaczane przygotowywane przez Kuronia są niespotykanie chrupkie. Dzięki prostej sztuczce
  2. Tragedia na Pomorzu. Radiowóz nagle zaczął się toczyć, 32-latka w szpitalu
  3. Już wiadomo, co było przyczyną śmierci Gadomskiego. Jednak jedna rzecz się nie zgadza, prokuratura ma wątpliwości
  4. Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?
  5. Dziewczynka znalazła list w butelce. Kiedy jej matka przeczytała treść, od razu zadzwoniła na policję
  6. Fani nie mogą dojść do siebie po nagłej śmierci gwiazdy. Była w 8. tygodniu ciąży

Źródło: fakt.pl