Connect with us

Showbiz

Chajzer brutalnie PONIŻONY! W swoim programie oberwał OBLEŚNĄ PIZZĄ w twarz

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Kariera Filipa Chajzera kwitnie, właśnie dostał nowy program w TVN. Program będzie nazywał się Hipnoza, uczestnicy będą hipnotyzowani i będą walczyć o nagrody pieniężne. Podczas jednego z odcinków, który jeszcze nie został wyemitowany, wszystko wymknęło się spod kontroli. Widocznie praca w telewizji nie jest tak przyjemna jak się wszystkim wydaje!

Filip Chajzer na swoim koncie ma już sporo sukcesów zawodowych, prowadzi program Mali Giganci i jest reporterem Dzień Dobry TVN. Ludzi uwielbiają go za jego akcje charytatywne i poczucie humoru.

Hipnoza

https://www.instagram.com/p/BeBKoQ7jGZk/?taken-by=filip_chajzer

Nowy program Hipnoza w stacji TVN opiera się na hipnotyzowaniu uczestników, będą nadawane im różne role np. znanej aktorki, lekarza, tancerza czy sportowca. Grupy będę liczyły 4-5 osób, a za wszystko odpowiadać będzie zawodowiec, Artur Makieła – podają Wirtualnemedia.pl

– Uczestnicy castingów naprawdę przeżywają niesamowite doznania i wędrują poza granice swoich dotychczasowych możliwości. Odkrywają, że potrafią dużo więcej niż do tej pory przypuszczali. Wszystkie elementy show są całkowicie bezpieczne i opatrzone sporą dawką poczucia humoru – wyjaśnił Makieła.

ZOBACZ TEŻ: Hejt na Julię Wieniawę na Instagramie. Jest „OSZPECONA makijażem”?

Na planie

https://www.instagram.com/p/BdnEAwCD4ty/?taken-by=filip_chajzer

Podczas nagrań jedno z odcinków programu Hipnoza uczestnik dostał zadanie. Polegało ono na tym, aby rzucić pizzą prosto w Filipa Chajzera! Tym sposobem prezenter dostał pizzą – prosto w twarz! Pizza w swoim składzie zawierała ananasa, więc nie było to chyba nic przyjemnego. To świetny przykład, że można pracować w „starych mediach” i mieć do siebie ogromny dystans.

MAREK ULATOWSKI/MWMEDIA

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski znów ZMIENIŁ KOLOR WŁOSÓW. Zobacz jak wygląda w nowej fryzurze

https://www.instagram.com/p/Bdc2uKljf5c/?taken-by=filip_chajzer

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy